פקסגול – הצנרת האולטימטיבית לקידוח אופקי

בשנים האחרונות מתרחב שימוש בטכנולוגיית הקידוחים האופקיים בתחום תשתיות הצנרת התת קרקעיות. שיטה זו מאפשרת הנחת קווים לאורך מאות מטרים ללא כל נגיעה במה שקורה מעל פני השטח, כדוגמת חצייה מתחת לרחובות, צמתים ומעגלי תנועה. כך מתבצע שיקום "חשאי" של התשתיות, בעוד החיים מעל ממשיכים להתנהל כסדרם ללא הפרעה לתנועה וללא נזק מבני. עם התקדמות הטכנולוגיה, מגלים המופקדים על התשתיות העירוניות את מלוא הפוטנציאל של חידוש זה.

מקבץ התכונות המכניות האופייניות לפקסגול בשילוב הידע והנסיון הרב הצבור בגולן מוצרי פלסטיק, מכתירים את פקסגול כפתרון האולטימטיבי לשימוש בטכנולוגיה זו:

1. פקסגול חסין מפגיעה בתהליך ההתקנה, בזכות המבנה המולקולארי הייחודי שבחומר-"צילוב הפחמנים", מאפשר לו עמידות מול כוחות משיכה חזקים, האופייניים לתהליך משיכת הצינור בקידוח אינטגראלי ובנוסף, התמודדות איתנה מול הכוחות המופעלים על ידי המים גם בהתקנה בתוך שרוול.

2. פקסגול עמיד במיוחד בחיכוך באבנים ושאר פסולת המופיעים בתוואי ההנחה.

3. הצינור מסופק בקטעים ארוכים ורציפים בהתאם לצרכי הפרוייקט, ללא חיבורים, דבר המאפשר מזעור נקודות התורפה.

4. את פקסגול ניתן לחבר בקצוות הקו במספר טכנולוגיות והוא מתאים להתקנה רטובה ויבשה כאחת.

5. הדופן הפנימית החלקה של פקסגול מבטיחה מים נקיים הזורמים במהירות רבה ובהפסד עומד מינימאלי.

חבילת השירות של גולן מוצרי פלסטיק בעלת המוניטין של עשרות שנים מאפשרת תכנון מעשי ופשוט, ליווי אישי של כל פרוייקט, ממסך השירטוט ועד לבדיקת תקינות המערכת בלחץ גבוה אחרי ההנחה, קבלת צנרת שאין לה מתחרה מבחינת האמינות ,איכות ואורך לחיים- לרווחת תושבי העיר.

הכתבה מתוך עיתון גולן מוצרי פלסטיק

קידוחים אופקיים מאתגרים

צנרת גולן (PEXGOL IN PEXGOL (P-I-P – צינור בתוך צינור להגנה כפולה וליישום מיידי בקידוח.

P-I-P מבית גולן מוצרי פלסטיק להתקנת צנרת בקידוח תת קרקעי אופקי, (HORIZONTAL DRILLING (HD ובקידוח משולב אינטגראלי.

(HORIZONTAL DIRECTIONAL DRILLING (HDD.

המוצר יוצא ממפעלינו כסט-יחידה אחת, ומגיע מוכן לידי הלקוח באספקה ישירה מהמפעל לאתר באורכים גדולים, ללא מחברים, צינור חיצוני כשרוול הגנה ובתוכו צינור להולכת המים.

יתרונות ותועלות מוחשיות בשימוש ב(PEXGOL IN PEXGOL (P-I-P

א. חיסכון דרמטי בזמן ועלויות ההתקנה מאחר ולא נדרשת כל עבודה בהכנת הצנרת לקידוח באתר העבודה.

ב. PEXGOL IN PEXGOL מסופק בקטרים של עד 450 מ"מ ("18) בקטעים ארוכים ורציפים, בשינוע צנרת מגולגל על תופים ומאפשר מזעור ניכר בחיבורי צנרת ובאביזרי חיבור.

ג. הצנרת עמידה בשחיקה ואינה דורשת הוספת אבזור הגנה בין הצינורות כדוגמת "סנדלי סמך" ליצירת הפרדה בין הצינור החיצוני לפנימי.

ד. הצנרת בנויה לעמידות בשחיקה ומתיחה מפני נזקים שכיחים המופיעים במהלך ההתקנה: מפגעים בקרקע שעלולים לגרום לשריטות חמורות ומתיחת יתר של הצנרת בהתמודדות עם מאמצים מכנים קיצוניים המופעלים בהשחלה בקידוח.

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

 

גולן מוצרי פלסטיק בע"מ עושה שימוש באתר זה בקבצי Cookies. בלחיצה על כפתור הסגירה את/ה מאשר/ת את השימוש שלנו בקבצים אלו לצרכי מעקב. למידע נוסף ניתן לעיין במדיניות הפרטיות.