פיצוצים ותקלות חוזרות ונישנות בקווי המים החמים בקיבוץ סעד הניעו את יואל עברון-מנהל תשתיות המים והביוב לחפש פתרון לטווח הארוך. המועמד הטבעי להחליף את המערכת הקיימת היה כמובן הפקסגול. לאור האמרת מחירי האנרגיה ועם המעבר למשאבות חום החליט יואל עברון ללכת על הפתרון האולטימטיבי: תרמופקסגול. חלון הזדמנויות שניפתח עם ביצוע עבודות תשתית במשק וגל תלונות של חברים שגרים רחוק ממוקד המים החמים האיצו את קבלת ההחלטה.

בתוך שני ימי עבודה בלבד פרס הקבלן המיומן אלי פרץ תשתית תרמופקסגול מבודד חרושתית בקו ראשי של מאות מטרים וממנו יפרסו קווי משנה התוצאה: מים חמים, כל הזמן לכל הצרכנים בסעד, מיזעור הירידה בטמפרטורות המים לאורך הצינור, חיסכון מוכח באנרגייה  עם המעבר המשולב למערכת משאבות חום וצנרת במבודדת מהמובילות בעולם. ארנון גלר מגולן מוצרי פלסטיק שהוביל את המהלך יחד הקבלן המומחה אלי פרץ גאים בעוד פרויקט בו הוכחה העליונות המוחלטת של תרמופקסגול במתן פתרונות אמינים חוסכי אנרגיה.

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801