קבוצת דקל א.ח.ר. – חיבור צפוני משלבת חזון, אידיאולוגיה ויכולת זיהוי פוטנציאל עסקי במגוון תחומים.
פגשנו את מר חיים אוחיון, מנכ"ל דקל א.ח.ר. וספגנו מלוא החופן חלוציות אופטימיות ומעוף עיסקי גלילי וגולני.

קבוצת דקל א.ח.ר. החלה את דרכה כחברת בניה. החברה מדורגת כאחת ממאה חברות הבניה הגדולות בארץ וכיום היא אחת מקבוצות ההשקעות הגדולות והדינאמיות בגליל ובצפון בכלל. קבוצת דקל א.ח.ר. פיתחה עם השנים אסטרטגיית ניהול יזמית ואת היכולת לזהות הזדמנויות עסקיות, ולממש אותם כאידיאלוגיה באזור הגליל.

חיים אוחיון, מנכ"ל

הרחבת יישובים

דקל א.ח.ר. הינה חלוצה בתחום הרחבות היישובים והקיבוצים, וכחברה הותיקה והמנוסה בתחום זה בשוק, הציבה לעצמה מטרה וחזון – להוביל ולפתח את תרבות המגורים בישובים וקיבוצים.

בניה עירונית

פעילות החברה בתחום זה מתמקדת ביזום והקמת שכונות מגורים, תכנון שכונות מגורים במרחב העירוני. פרויקטי שכונות מגורים של החברה הוקמו בכרמיאל, מעלות, קריית שמונה וקצרין.

פרוייקט הרחבה בקיבוץ מגידו

חטיבת הביצוע

חטיבת הביצוע מתמחה בביצוע פרויקטים מורכבים בסדרי גודל של 10,000 מ"ר ומעלה.

החטיבה משתמשת בטכנולוגיות בניה מהמתקדמות בעולם ובכפוף לתקני ISO 9002, ומיישמת שיטות בניה מגוונות. החברה מסווגת סיווג בלתי מוגבל (ג-5) כקבלן רשום, ומעסיקה צוות רחב של עובדים מנהלים ומהנדסים מן השורה הראשונה בתחום.

כחלק מחזון פילנטרופי תומכת בקבוצת הכדורסל גליל גלבוע,שדרכה עברו וממנה יצאו כמה מטובי שחקני ומאמני הכדורסל בארץ. בין נותני החסות של החברה נמנית גם גולן מוצרי פלסטיק.

תכנית אב לתיירות עין החולה

חטיבת מסחר ותיירות

החברה עוסקת בייזום, הקמה, השכרה, ניהול ואחזקה של מגוון נכסים מניבים, כולל מרכזים מסחריים, קניונים ובית מלון. בין נכסיה המניבים של החברה מצויים, מתחם אגמון החולה הכולל כפר נופש, מרכז מסחרי ומרכז קונגרסים, מרכז קסם הגולן המשלב מסחר ותיירות, מבשלת הגולן המייצרת את בירה בזלת, וכן מיזם משמעותי בתחום הגנטיקה.

דקל א.ח.ר וגולן – הכל אישי

חיים אוחיון מדגיש את האמפטייה ההדדית השורה בינו לבין אנשי גולן: מנחם, גבריאל ועודד.
בהיבט המקצועי חיים מתרשם במיוחד מהמחוייבות של גולן ללקוח ולמוצרים, מהאיכות הגבוהה של המערכות ומהדבקות של גולן בפיתוח מוצרים חדשים להערכתנו, העובדה שגולן מוצרי פלסטיק היא מפעל צפוני מצליח רק מוסיפה ליחס האוהד.