עושים את הכל כדי להעניק ללקוחות החברה את הדירה וסביבת המגורים העונים על צרכי המשפחה.

פרוייקט בצלאל, תל-אביב

logo_zemachחברת בנייה שמניותיה ניסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב. החברה ידועה כאחת מחברות הנדל"ן האיכותיות והאמינות בישראל. צמח המרמן החלה את פעילותה בשנת 1996 מאיחוד של שתי חברות בנייה משפחתיות בעלות ותק של כ-50 שנה במגזר הבנייה והנדל"ן.

החברה רואה בעמידה בהתחייבויותיה כלפי כל הגורמים הקשורים בפעילותה ערך עליון. בראש עומדים כמובן לקוחות החברה-הדיירים, אבל לא רק הם, השותפים העסקיים בצמח המרמן, הספקים וקבלני המשנה, המתכננים, האדריכלים, המפקחים, הבנקאים, אנשי שוק ההון ואנשי שלטון מקומי, ראשי רשויות, מהנדסי ערים וכו', עם כולם מקיימת החברה מערכת יחסים קרובה, החורגת הרבה מעבר למערכת יחסים מוכרת בין ספק ללקוח.

פרוייקט WHITE CITY, נווה צדק, תל-אביב

במהלך הפגישה הנעימה והעיניינית שלנו עם חיים פייגלין אי אפשר שלא לחוש ב"גאוות יחידה" אמיתית, חיים הפליג בשבחם של אנשי הצוות שלו, שחקני נשמה כהגדרתו, בכל הרמות, מהפועלים באתרים ועד לשכבת הניהול הבכירה בארגון.

צוות זה עומד מאחורי היוזמה והבנייה של אלפי יחידות דיור ומאות אלפי מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים ברחבי ישראל. כיום בונה החברה בעשרות אתרים בפריסה מגוונת הן גיאוגרפית והן מההיבט של אופי הפרוייקט, מכרמיאל ועד אשקלון: בצלאל בלב ת"א, WHITE CITY בנווה צדק ת"א, אמירי נוף-אלפי מנשה, כרמיאלה-כרמיאל, יערה על הפארק-צור נתן, נופיה-בית שמש, קריניצי החדשה-רמת גן, אגמון אשקלון-אשקלון ועוד רבים בצנרת…

חיים פייגלין – מנכ"ל

בנימה אישית

מעיד על עצמו חיים, מהנדס, בן למהנדס שניהם בוגרי הטכניון, כמונע ע"י יוזמה משותפת, יצירתיות, התפתחות בלתי פוסקת, הכל במטרה להעניק ללקוחות החברה את המגורים וסביבת המגורים העונים על צרכי המשפחה, בכל ההיבטים, ישוב, תשתית, חינוך, ושירותים ראויים.

ובראייה רחבה יותר, הדרך היחידה לדבריו שתאפשר למדינת ישראל לתת לתושביה עתיד וקורת גג היא בבנייה רוויה-בלבד! עם קצב גידול נוכחי המתקרב לשני אחוזים בשנה, ולהמחשה: אוכלוסייה של עיר כמו חדרה, המונה 130,000 מצטרפת לביקוש מידי שנה. אין דרך אחרת להתמודד עם קצב ביקוש זה מלבד בנייה רוויה!

בצמח המרמן מוצאים חיים ואנשיו את גולן כפרטנר ראוי, מקצועי, מחדש ומתחדש עליו ניתן לסמוך בכל הקשור למערכות אספקת המים בכל הפרויקטים של החברה.