ביקרנו במשרדים החדשים של חברת צינורית אש בנצרת ופגשנו את אחמד אבו זייד מנכ"ל החברה. הרושם הראשוני עם הכניסה למשרדי הנהלת החברה, ברוח אישיותו של המנכ"ל, הוא של שקט, יעילות ומקצועיות. זה בדיוק המסר שמבטיחה ומקיימת החברה ללקוחותיה.

החברה נוסדה בשנת 2008 כהמשך לפעילות של אחמד אבו זייד, אחמד הינו הבעלים והמנכ"ל של החברה, מומחה בתחום האינסטלציה ובעל ניסיון מוכח של שנים רבות בתחום. ראשית דרכו כעצמאי מאז 2003, עת עבד יחד עם אחיו בביצוע פרויקטים שלמים ומגוונים.

אחמד אבו זייד, מנכ"ל החברה
הדמיית פרוייקט מגדלי עין הים, חדרה

המנכ"ל בוגר השתלמויות וקורסים רבים בתחום במסגרתן הוסמך ע"י מכון התקנים בתחומי הבקרה, הבדיקה והתחזוקה של מערכות כיבוי 25 NFPA ותקן ישראלי 1928. חלק ניכר מהמערכות מתוכננות אישית ע"י אחמד אבו זייד.

ייחודה של החברה במתן סל שלם של שירותים ללקוח, בכל נושא הזורמים, אינסטלציה סניטרית, הנחת קווי מים, ביוב וניקוז. מערכות אוטומטיות לכיבוי אש, מערכות ספרינקלרים, חדרי משאבות ומתקני שאיבה וביוב.

הכל בכתובת אחת, צינורית אש מוסמכת לתכנון, הקמה, בקרה, בדיקה ותחזוקה של מערכות אינסטלציה וכיבוי אש מטעם מכון התקנים הישראלי. החברה פועלת תחת תקן ISO המבטיח איכות ניהול יעיל לטובת הלקוחות, הספקים ועובדי החברה.

ובחזרה למוטיב השקט, אחמד אבו זייד מייחס את ההצלחה המקצועי של החברה שלו לשקט שהוא והצוות שלו מעניקים ללקוחות החברה, זאת ע"י שמירה על רמת הביצוע והשירות ועמידה מוקפדת על לוחות הזמנים גם בנושא זה  "אין משחקים".

שיתוף‭ ‬הפעולה‭ ‬עם‭ ‬גולן‭ ‬מוצרי‭ ‬פלסטיק‭ ‬נימשך‭ ‬לאורך‭ ‬כ‭-‬16‭ ‬שנה‭ ‬תוך‭ ‬עבודה‭ ‬משותפת‭ ‬עם‭ ‬מנחם‭ ‬מרגוליס‭, ‬כיום‭ ‬מנהל‭ ‬השיווק‭ ‬של‭ ‬החברה‭ ‬ועם‭ ‬מחליפו‭ ‬בתפקיד‭ ‬אילן‭ ‬פרוינד‭.‬

הדמיית פרוייקט מבואות קיסריה

החברה המשפחתית מעסיקה היום כ-30 עובדים הפזורים באתרי לקוחות החברה: דניה סיבוס, קבוצת החברות אחים שגראוי, אורתם סחר, מלונות דן, מלונות פלאזה, בית החולים תל השומר.