השקט במשרדי חברתו של צביקה ליקבורניק מטעה. כולם – המהנדסים וצוותי העבודה בשטח, "אין להם מה לעשות כאן" אומר צביקה. הדברים החשובים באמת קורים בשטח ויש עוד פרויקטים שצריך לסיים בזמן ובהצלחה.

צביקה ליקבורניק – אחד מקבלני הצנרת המובילים בשוק, הוא דור שני לעוסקים בהולכת מים. האב ישעיהו, ניצול שואה שהגיע לארץ בחוסר כל, החל את דרכו המקצועית בחברת חרות-טבריה ובהמשך עבד כעצמאי בהקמת מערכות צנרת. לימים צרף את בנו לחברה שעברה עם המשפחה לנס-ציונה,ומשמשת כבסיס הפעילות של צביקה וצוותו עד היום.

צביקה ליקבורניק

צביקה, הנדסאי מכונות בהכשרתו, מעורב ופעיל במגוון רחב של פעילויות צנרת בתחום תשתיות המים, הביוב והניקוז – כמו בפרויקטים מורכבים של צנרת תעשייתית כדוגמת המחלבה החדשה של טרה בנתיבות. רשימה מייצגת של פעילותו בתחום: קו מים ראשי בעמק שרה עבור תאגיד מי שבע, ק.יהודית, מחנה נתן, עומר, עלי נגב, תאגיד מים נווה מדבר, ניצן, פרדס אדיר ורבים אחרים.

המוטו של צביקה: לכבד כל אדם, לעמוד בהבטחות לביצוע, לנוע קדימה כל הזמן, ולהשלים בזמן את הפרוייקט הבא.

ניראה שצביקה ליקבורניק מכיר ב-גולן מוצרי פלסטיק מעבר לצנרת פקסגול ו-מולטיגול את כולם – גבריאל רוגל, שלום קזרנובסקי, ארנון גלר ויואב רימר איתו יש לליקבורניק וותק של שנים רבות באתרי התשתיות.

המחלבה החדשה של טרה – נתיבות

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801