ציון ושי בן טובים - ראשוני המקצוענים הנהנים מ-"פקסגול פושפיט"

פגשנו את ציון ושי בן טובים – אב ובן, באתר בית פרטי בכפר מימון. לרגע חשבנו שמדובר בבניית הבית שלהם… הירידה לפרטים, החשיבה המעמיקה, ההתייחסות המקצועית למבנה ולתכנון מערכת המים בהתאם לצרכי הדיירים והביצוע, הכל ברמת מחוייבות מדהימה!

לא, לא מדובר בבית של המשפחה אלא בפרוייקט נוסף של ציון ושי בן טובים עבור לקוח מחוייך שבדיוק קפץ לבקר בביתו החדש תוך שהוא שופע מחמאות לקבלן האינסטלציה שלו.

בן טובים עובד עם גולן כבר כ-15 שנה. בסיום לימודיו הצטרף אליו שי – בנו, שניהם פועלים בשיתוף פעולה קרוב עם שלום קזרנובסקי נציג גולן בדרום, מכירים ומוקירים גם את שמוליק יניב ואיה כהן.

ציון ושי הם בין הקבלנים הראשונים שהחלו ליישם, בהצלחה מיידית, את מערכת פקסגול פושפיט. "עולם אחר לגמרי" כך מגדיר ציון את העבודה עם המערכת החדשה השילוב שבין האביזרים, הקופסה האוניברסאלית ונוחות ומיידיות ההתקנה מאפשרים להם ולצוות המיומן שלהם להשלים פרוייקט בכמחצית מהזמן בהשוואה לעבר.

בסיום המפגש באתר שאלנו את בן טובים לסוד הצלחתם המקצועית, והתשובה שנשמעת מאוד משכנעת כשהיא מגיעה מבני הטובים: אמינות, מקצועיות, יושרה ושירות – כל כך פשוט, כל כך נכון!

ציון ושי בן טובים