תאגיד המים של הוד השרון נרתם לסייע ל"דניה סיבוס" באתר בניה של החברה בצפון הוד השרון. בסמוך לתוואי צינור פקסגול 400 מ"מ "חי" נידרש לחפור חפירה עמוקה לבניית מרתף לבית דירות.

אם מדובר היה בכל צינור אחר לא היה מנוס מניתוק קו המים והטייתו לתוואי חלופי, מהלך שהיה מחייב תכנון והשקעה כספית ניכרת. לא כך כשמדובר בגולן מוצרי פלסטיק ובפקסגול! צוות רחב של אנשי מקצוע שכלל את כל הנוגעים בדבר: נעמן יוגב ממשרד התכנון המוביל בלשה-ילון מערכות תשתית בע"מ, מהנדס תאגיד מי הוד השרון – משה אדלר, מנהל הפרויקט של דניה סיבוס-תמיר קלימי, ומפקח התשתיות של התאגיד- אלכס שפירא יחד עם הצוות הטכני של גולן מוצרי פלסטיק-ארנון גלר ומהנדס יוסי בר, הגה ופתר את הבעיה בצורה מקורית ואלגנטית.

מכיוון שמדובר בצינור פקסגול בעל תכונות חוזק וגמישות יוצאות דופן סוכם להניף את הקו (החי!!) ולהניחו ע"ג כלונסאות, כקו תלוי למשך תקופת הבנייה. במבצע הטכני המורכב היו מעורבים ציוד חפירה ומנוף כבד. הקו הונף בשלמותו והונח במקומו החדש על ראשי הכלונסאות כך שניתן לבצע את פרויקט הבנייה במקביל לקו המים החי וללא כל הפרעה. בשורה התחתונה: המבצע הוכתר כהצלחה גדולה תוך השגת חיסכון מאוד משמעותי בכסף, זמן עבודה והימנעות מהצורך לנתק את המים.

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801