עמרם בן סימון ועמוס ברקוביץ, צמד המקצוענים ממנחמיה, מתמחים בהקמה ובתחזוקה של תשתיות מים מזה למעלה משלושים וחמש שנה. ההיכרות הראשונה של עמרם&עמוס עם צנרת פקסגול נערכה בסוף שנות השמונים כחלק מפרוייקט איסוף מי המעיינות במנחמיה והחלפת צנרת אזבסט שקרסה עם הצנרת של גולן שעתידה לשנות את פני תשתיות המים בישראל. מעבר לגילוי יתרונות הפקסגול היה הצמד בין הראשונים בארץ שזיהו את הפוטנציאל הייחודי של מחברי האלקטרו פיוז'ן.

החברה בבעלות ע&ע גילתה מהר מאוד שפקסגול נימצא בליגה אחרת של מערכות צנרת בזכות שילוב יוצא דפן של חוזק פיזי, עמידות בלחצים גבוהים, טמפרטורות גבוהות, כימיקלים שונים וגמישות ייחודית. שלל תכונות אלו מאפשר לקבלן המבצע גמישות מירבית בכל הקשור לקבלת קטעים מאוד ארוכים של צנרת ע"ג תופים מיוחדים, פריסה וגרירה של פקסגול לתעלה-ללא חשש מפגיעה פיזית והנחה ישירה של הצינור בתוואי ללא צורך בהכנה מיוחדת של מצע מיוחד ויקר-המשמעות, חיסכון דרמטי בעלויות ובזמן ביצוע הפרוייקט.

מתחילת דרכה ביצעה החברה מאות פרויקטים מגוונים, מורכבים ומיוחדים בכל רחבי הארץ. ביניהם: תשתיות מים בהוד השרון וערים אחרות, גן הבהאים בחיפה, פרויקט 500 ו 350- מ"מ ממט"ש מלונות ים המלח, פרוייקט במלון הילטון, קווי תעשייה, והעברת קווים בתוך מנהרות ומתחת לכבישים. פרויקט ייחודי מעניין: הנחת פקסגול באמצעות מסוק, בתוך שמורת נחל חילזון.

מוניטין המצויינות של עמרם&עמוס שניבנה לאורך השנים יצר יחסי אמון קרובים עם לקוחות החברה וכיום ישנם לקוחות שממתינים שהצוות יתפנה על מנת להעביר פרוייקטים חדשים לביצועו.

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801