מי שחשוב באמת הם רוכשי הדירות שהכתירו את פרוייקט עיר ימים- פולג של חברת שיכון ובינוי במקום הראשון בשביעות הרצון, הפרוייקט בוצע ע"י סיון ביצוע.

סיון ברקוביץ'

מי שחשוב באמת הם רוכשי הדירות שהכתירו את פרוייקט עיר ימים- פולג של חברת שיכון ובינוי במקום הראשון בשביעות הרצון, הפרוייקט בוצע ע"י סיון ביצוע.

סיון ביצוע היא חברת בת של קבוצת צמח המרמן, חברה בעלת מוניטין בענף הבנייה. החברה נימצאת בבעלות משותפת של צמח המרמן וסיון ברקוביץ – מהנדס אזרחי בוגר הטכניון, המנהל אותה מאז הקמתה בשנת 2005. סיון היה ממקימי קבוצת צמח המרמן ושימש בתפקיד סמנכ"ל הנדסה שלה, בשנת 2005 לאחר הקמת חברת הבת סיון ביצוע עבר לנהל אותה.

סיון מגדיר את חברתו כחברת "בוטיק" המשרתת יזמי נדל"ן מהשורה הראשונה, ביניהן שיכון ובינוי נדל"ן, אזורים, קרסו נדל"ן, יעקב יצחקי, קרדן ואחרים.

סיון קיבל אותנו במאור פנים ידידותי ואירח אותנו, איך לא, במשרדו בלב אתר הבנייה של החברה בהוד השרון. הנוכחות המתמדת של סיון בשטח מבטאת הלכה למעשה את האני מאמין של חברת הביצוע. מתן שירות באופן שונה מחברות ביצוע אחרות, מעורבות אישית בכל אחד משלבי ההקמה, קשר אישי ובלתי אמצעי עם הלקוחות וספקי המשנה בשטח כל אלו תורמים להצלחה המתמשכת של החברה.

חברת סיון ביצוע מגייסת את הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר לצורך ביצוע הפרויקטים שהיא לוקחת על עצמה:

  • תוכנות מעקב הביצוע המתקדמות מסוגן בעולם.
  • שימוש בחומרים מתקדמים, בינהם הצנרת של גולן מוצרי פלסטיק.
  • ציוד הקמה משוכלל.
  • שיטות וטכניקות בנייה יצירתיות.

ניראה כי יש הרבה קווי דימיון בין "האני מאמין" של סיון ביצוע והעומד בראשה לבין גולן מוצרי פלסטיק. שתי החברות שמות דגש מרכזי על הקשר האישי, הרבה מעבר למקובל, בין ספק ללקוח, בכל הרמות מהמנכ"ל ומטה, טיפוח המקצועיות בכל הקשור לרמת המוצרים והביצוע. סיון נהנה מהקשר הקרוב עם אנשי גולן מוצרי פלסטיק גולן, מנחם, איה ושמוליק וההתרשמות שלי שזה הדדי…