סאפי בנו של האינסטלטור הראשון בדלית אל כרמל החל לעסוק בתחום מגיל צעיר, עם סיום יום הלימודים בבית הספר היה מצטרף לאביו חמוד אבו חמד באתרי הבנייה ובפרויקטים השונים.
בתום השירות הצבאי החל לעבוד כעצמאי, אז עם צנרת ברזל בפרויקטים קטנים, עם הזמן בנה לעצמו מוניטין של מקצוען. את צנרת הפלסטיק הכיר לו שמוליק יניב מגולן אשר ליווה את סאפי וערך לו הכרות עם מערכות הצנרת פקסגול ומולטיגול.

וילה במעלה הגבעה – דלית אל כרמל, בביצוע סאפי

בהמשך הצטרף אליו בנו אדמון. כיום עוסקים האב והבן בהקמת מערכות אינסטלציה ודודי שמש בוילות ובבתי יוקרה בדלית אל כרמל ובאזור, מחדרה, בית אורן וצפונה. מזה שנים שהחברה ידועה כמובילה באזור.
קהל הלקוחות הנאמן שלהם יודע להעריך את איכות הביצוע שלו ומוכן להמתין בסבלנות עד למועד בו הם יוכלו לקבל את ביצוע הצנרת בפרוייקט.

התמיכה שהוא מקבל מגולן ומאילן נציג המפעל בצפון, מקנים לו גיבוי מקצועי מלא ומאפשרים לו להתמודד ביום יום עם האתגרים המגוונים של הענף.

סאפי והבן אדמון

סאפי וגולן עומדים יחד מאחורי כל פרוייקט ונותנים שקט ללקוחות בצורת התקנה איכותית, המלווה באחריות לעשר שנים עם סיום העבודה. סאפי מלווה את הפרוייקטים בהם התקין מערכות גולן, שנים רבות לאחר סיום ההתקנה.

ובנימה אישית, מאוד התרשמנו מהצניעות של מארחנו ומהעובדה, לה נחשפנו באקראי, שהוא תומך באוכלוסיה המבוגרת בכפר ומבצע עבורם עבודות ללא חיוב, מחמם את הלב לשמוע…

 

הכתבה מתוך עיתון גולן מוצרי פלסטיק