איכות בנייה שוויצרית עם יחס אישי של חברה משפחתית

פגשנו את חזי מרום, מנכ"ל חברת הבנייה נוה מרום במשרדי החברה הקומפקטיים והנעימים בכפר סבא.

חברת נוה מרום, חברה פרטית בבעלות משפחתית המסווגת ברשם הקבלנים בסיווג הבנייה הגבוה ביותר. כמו כן רשומה החברה כמשכנת במשרד הבינוי ונושאת תו תקן 9001.

מייסדי החברה דוד ז"ל, יוסי מרום וחזי מרום הם דור שני של קבלנים, ממשיכי דרכו של מנשה, אביהם המנוח. חזי מחובר לאתרי הבנייה מגיל צעיר, חלק מזכרונות הילדות שלו הם "השקיית בטונים" בפרוייקטים של האב. החיבור האינטימי לשטח היה ונישאר אחד מסודות ההצלחה של החברה המשפחתית.

חברת נוה מרום פועלת כחברה יזמית עם התמחות במרכז ובשרון בפרט. במהלך שנות פעילותה הקימה החברה מאות יחידות דיור באזור השרון ובנוסף עוסקת החברה גם בבנייה מוסדית, בתי ספר וגני ילדים. המעורבות האישית של מנהלי החברה בפרוייקטים היזמיים מתחילה כבר בשלבי התכנון הראשוניים. כל מהלכי התכנון והעיצוב האדריכלי סובבים צרכי הרוכשים, החל בתכנון הסביבתי וכלה בפרטים הקטנים של התאמת יחידת המגורים לדיירים העתידיים.

נוה מרום בנתה לעצמה מוניטין של חברה עם איכות בנייה "שוויצרית" בזכות ההקפדה חסרת הפשרות על טיב החומרים, רמת הביצוע, הגימור וההקפדה על עמידה בלוחות זמנים. מילה זו מילה, כל הבטחה, בכתב או בעל פה ממומשת-כפי שרק חברה פרטית בעלת ניסיון יכולה להעניק. בחברה אגף להתחדשות עירונית-פינוי בינוי, תמ"א 38 שצבר ניסיון וידע רב בנושאים מורכבים אלו. החברה מצוייה בשלב מתקדם של פרוייקט תמ"א 2/38 שכולל הריסה מבוקרת של מבנה מגורים ישן ובנייה של מבנה חדש של 50 יח"ד בכפר סבא.

פרוייקט מרום UP כפר סבא

כוח האדם המבצע מורכב מעובדים ישראלים ועובדים מיש"ע ללא הסתמכות על קבלני מפתח. ובמבט לעתיד, חזי מביט בסיפוק בדור העתיד של החברה המשפחתית אותה הוא מנהל עם אחיו, דור צעיר המחוייב לשמור על מוניטין נוה מרום כחברה קבלנית פרטית "של פעם" שלא מפסיקה להתחדש.

בפרוייקטים של נוה מרום מותקנות מערכות הצנרת של גולן.