כבר יותר מחמישים שנה בונה ומפתחת חברת "נוה" שכונות מגורים גדולות, מתוכננות ואיכותיות בכל רחבי הארץ, תוך התמקדות באיזורי הביקוש. חברת "נוה", מתוות הדרך בבנייה ופיתוח של שכונות מגורים גדולות ומתוכננות בישראל יצרה את הסטנדרטים המקובלים בשכונות היוקרה כיום. שכונות אלו מציעות לדייריהן את כל השירותים הקהילתיים הדרושים, מרכזי קניות ובילוי המובנים בתוך השכונה, מרכזי ספורט לשימושם הבלעדי של הדיירים, שטחי ירק ועוד. לא בכדי הפכו שכונות המגורים של "נוה" לשם דבר בזכות תכנונן, איכות דייריהן והשמירה על ערך הדירות לאורך שנים.

בפרוייקטים של "נוה" סטנדרט בניה גבוה במיוחד, תכנון אדריכלי ופיתוח סביבתי עשיר וכמובן מפרט טכני מתקדם.

ניסים בשן-מנכ"ל נוה
מקבוצת נכסים ובניין IDB
צילום: סיוון פרג'

החברה נהנית מגב פיננסי איתן ומוניטין של עשרות שנים. החברה מקפידה על רמת השירות, איכות הבניה ועמידה בלוחות זמנים. חברת "נוה גד" בנתה שכונות יוקרה בת"א וגוש דן, ביניהן, נוה אביבים בצפון ת"א, מגדלי פאר בצפון הישן של ת"א, שכונת רמות נוה בשיכון ל' בת"א, שכונת נוה אמירים בגבול רמת השרון-הרצליה, שדרת נוה במשתלה, הלגונה הכחולה במרינה הרצליה ועוד רבים.

ניסים בשןניסים בשן, כמנכ"ל המעורב מאוד בפרויקטים של החברה, מודע לחשיבות הקריטית שיש למערכת אספקת המים הדירתית בבניית מוניטין חברת הבנייה. הסתבר לנו, לשמחתנו, שניסים מכיר את החידושים האחרונים מבית "גולן מוצרי פלסטיק", ארון המחלקים לדוגמא. לדבריו, הדיירים רגישים במיוחד לאיכות מערכת המים וכל חידוש של יצרן מערכת הצנרת המאפשר גמישות התקנה תוך הקפדה על רמת מקצועיות גבוהה, מבטיח ליזם, לקבלן והכי חשוב-לדייר, שקט נפשי לטווח הארוך.

פרוייקט נוה נוף בת – ים | מהפרויקטים היוקרתיים של חברת נוה | 42 קומות על הטיילת של בת ים | תיכנון: אבנר ישר וגל מרום | הפרוייקט נבחר כאייקון ארכיטקטוני בבניה למגורים לשנת 2013 ע"י מרכז הבניה הישראלי בועידת הנדל"ן האחרונה | מערכת צנרת פקסגול מספקת את המים לדיירי הפרוייקט