פיני, מנכ''ל מ.ג.ע. יוגב: מה שאתה עושה, תעשה הכי טוב!

מחוייבות טוטלית ללקוחות ולפרוייקטים, בכל ההיבטים, מאיכות החומרים ועד לשלמות הביצוע הכל בלוח הזמנים עליו התחייבה החברה. זה במשפט אחד ה"אני מאמין" של פיני, על זאת מוסיף המנכ"ל דגש על הוגנות והגינות במערכות היחסים עם הלקוחות העובדים והספקים, כך ניבנתה לאורך השנים אחת מחברות האינסטלציה המובילות בשוק הבנייה בארץ.

בשנת 88' עם שיחרורו של פיני משרות קבע, החליט שהוא רואה את עתידו בענף האינסטלציה. בתום שנת הכשרה כשכיר אזר אומץ ויצא לדרך עצמאית. הפרויקטים הראשונים שביצע היו בתחום תשתיות הקיטור והזורמים באזורי תעשייה. בשנת 95' ביצעה החברה את הפרוייקט המשמעותי הראשון שלה בבנייה רוויה ומאז ניסללה הדרך למגוון רחב של עבודות בתחום.

מימין לשמאל: פיני יוגב, אורי מרשנסקי ומיכה רויזר

על לקוחות מ.ג.ע. יוגב נימנות חברות יזמיות וקבלני בניין המובילים בארץ: דניה סיבוס, אלקטרה, סולל בונה, אשטרום, טל חיות, צרפתי, דורון לוי/בית יאיר, א.דורי, ועוד… רשימה חלקית של הפרויקטים הגדולים שביצעה החברה: גני אביב לוד, אנדרומדה ביפו, קרית רבין בחולון, מגדלי סקאי 1-2-3 ראשל"צ, פרס נובל ראשל"צ, עשרות מגדלים בשכונת אם המושבות פ"ת.

פיני מדגיש את אווירת הביתיות השוררת בחברה שהיא הרבה יותר ממקום עבודה. כל העובדים שותפים להצלחה, שרבים מהם עובדים בחברה מזה שנים רבות, אף למעלה מעשרים (!) ביניהם המהנדסים מיכה רויזר שהצטרף למ.ג.ע. יוגב עם עלייתו ארצה בשנת 93' ואורי מרשנסקי חלוץ קבלני האינסטלציה בארץ.

פרוייקט היוקרה אנדרומדה מעל נמל יפו

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801