בימים אלו חוגג מרכז הבנייה 45 (!) שנות פעילות. ב 1999- הוחלט להעביר את החברה שהייתה ממשלתית עד לשנה זו, לידיים פרטיות של שלושה שותפים – אחד מהם הוא ערן רולס, יו"ר ומנהל עסקים ראשי של מרכז הבנייה. שיחה מרתקת על נוסטלגיה, חזון ושיתוף פעולה יוצא דופן.

בונים חזון

30 שנה היה מרכז הבנייה חברה ממשלתית הכפופה למשרד הבינוי והשיכון, עד שערן רולס ושותפיו קובי לנגליב ולימים גם ישראל פסטרנק, בעלי מכללת בילדינג, רכשו את המוסד והעבירו את פעילותו לקיבוץ געש. בחזונם – מרכז המאפשר ידע ושפע במטרה לקדם את ענף הבנייה והעוסקים בו, תוך שיפור מתמיד באיכות הבנייה והשיפוץ בישראל.

ואכן, 15 שנים אחרי, נחשבת קבוצת מרכז הבנייה הישראלי, לזירה המרכזית בכל הקשור לעולם הבנייה.

הדרכות ומפגשים

מרכז הבנייה פועל במקביל בשני תחומים מרכזיים: האחד הוא הדרכה והשני הוא מפגש קבוע של מקבלי ההחלטות בתחום הבנייה, יזמים, קבלנים, תעשיינים המספקים תשומות לענף, בנקים, מהנדסים, ומפקחים. ממש כמו פייסבוק של העולם האמיתי…

תחומי ההדרכה מגוונים וכוללים:

מרכז מבקרים בו ניתן יעוץ ומוצגת תערוכת קבע המשתרעת על פני 4000 מ"ר, בה מציגות כ 100- חברות מהמובילות בתחומי הבנייה, השיפוצים והעיצוב.

מכללת בילדינג המכללה המובילה בישראל בתחום הבנייה, העיצוב והנדל"ן שהוקמה ב 1993- ומציעה לימודי הכשרה, העשרה והשלמה ובה: בית הספר למקצועות הבנייה, בית הספר למקצועות המחשב, בית הספר לקורסים מקצועיים, בית הספר למקצועות הנדל"ן, קורסים פנים אירגוניים לחברות ומוסדות, בית הספר "הנדסה בגובה", סדנאות DIY ועוד.

מרכז הדיור חברה המתמחה במתן פתרונות שיווק וקד"מ לענף הבנייה והמגורים.

בית ספר לעיצוב אולטימה המציע מסלול לימודים עשיר בן שנתיים עם התמחות בפרקטיקה עיצובית, כולל עיצוב פרויקטים ללקוחות אמיתיים במהלך הלימודים.

תערוכת בילדינג תערוכת פרויקטים, בנייה ותשתיות הבלעדית לבעלי מקצוע.

תערוכת "בתים ומבטים" המספקת פתרונות למשפחות הנמצאות בהליכי בנייה, שיפוץ ועיצוב הבית.

מרתון ייעוצים המתקיים מספר פעמים בשנה ומאגד בתוכו עשרות יועצים וחברות למתן ייעוץ מקצועי ושפע של אפשרויות לקהל הבונים בית פרטי צמוד קרקע.

ועידת העסקים אירוע השיא של ענף הבנייה והנדל"ן, ובו נפגשים כאלף בכירי הענף בזירה עסקית במטרה במטרה להכיר ולמצוא שיתופי פעולה עסקיים. ייזום והפקה חברת התערוכות של מרכז הבנייה הישראלי.

adira.co.il הפורטל הגדול והראשון מסוגו בעולם, המרכז את כל התחומים הנוגעים לעיצוב, אדריכלות, שיפוץ בנייה וחידוש הבית.

אולטימה סטודיו שמטרתה לספק פתרון אולטימטיבי לעיצוב ולריהוט בתים באמצעות מיטב התוצרת העולמית ומותגי היוקרה באיטליה, צרפת ומקומות נוספים בעולם.

מאז ועד היום

בליבו של ערן שמורה פינה חמה לגולן מוצרי פלסטיק ובמיוחד לגבריאל רוגל, מנהל השיווק, אשר תמך בערן כשחשב להרים את פרויקט מרכז הבנייה ונתן גיבוי מלא לכל מהלכיו. לדברי ערן, לגולן מוצרי פלסטיק תרומה משמעותית להעלאת הרמה המקצועית של תחום אספקת המים הדירתית, הן בהיבט של סל המוצרים המגוון והן בהשקעה האדירה של גולן בהכשרה וההדרכה השוטפת של העוסקים בענף.

אנחנו בגולן מוצרי פלסטיק עורכים את הכנסים וההשתלמויות המקצועיות באתר מרכז הבנייה, נוכחים בתצוגה המתמדת ומשתתפים בתערוכת בילדינג הנערכת בכל שנתיים במרכז הירידים בתל אביב.

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801