כך שומרים על מערכות הצנרת של בית החולים

קורוזיה "אכלה" את מערכת אספקת המים החמים בקומת חדרי הטיפולים בבית החולים כרמל בחיפה. מנהל האחזקה של בית החולים מר יוסי בן ארי וקבלן הצנרת ליביו מחברת האינסטלציה בי.סי. ייעוץ וביצוע בע"מ, בניהולם של ליביו סימון ואפרים גבע חיפשו פתרון מקצועי מושלם לשיקום קו המים החמים. כל זאת בסיועו של נציג גולן בצפון מנחם מרגוליס, שזימן לפגישה בבית החולים את ארנון גלר היועץ הטכני של גולן, במטרה למצוא את הפתרון הנכון לבעיה. האתגר שהוצג בפני הצוות –

הגדרת מערכת מים חדשה בעלת המאפיינים להלן:

  • צינור המיועד להוליך מים חמים ומלווה במערכת אביזרים יעודיים.
  • מערכת צנרת שתהיה גמישה דיה להתקנה בין המערכות הקיימות בתקרת הקומה ללא צורך בפירוק שלד התיקרות.
  • צינור אטום לחדירת חמצן המאפשר הגנה מירבית על רכיבי הפלדה במערכת הולכה של המים בבית החולים.

הצינור שניבחר למשימה

EVOH פקסגול בקוטר 63 מ"מ בשילוב אביזרי "הלה" של גולן עם אביזרי PEX2PEX של פלסאון. הצוות המקצועי של בי.סי. ייעוץ וביצוע בע"מ בליווי הנציג הטכני של גולן, ארנון גלר, השלימו את התקנת הקו והפעלתו בפרק זמן קצר ביותר ללא הפרעות בהמשך ההתנהלות השוטפת והפעילה של המחלקות.

שיתוף הפעולה והפתיחות מצד מהנדס בית החולים משה ברגר ומנהל ומח' אחזקה מר יוסי בן ארי, איפשרה הכנסת צנרת חדשנית ושילובה במערכות הקיימות לצורך פיתרון הבעיה.

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801