כרטיס הביקור | חליל וחיד

פגשנו את וחיד חליל בנהריה, קרוב מאוד למתחמי המגורים המרשימים של חברת וילאר, העוסקת בבנייה יזמית למגורים. וחיד, איש מיוחד, קבלן אינסטלציה מקצועי השופע אופטימיות וחוש הומור.

וחיד החל את דרכו המקצועית מגיל צעיר מאוד, בעבודה, תוך כדי לימודים בחברה של דודו. כבר בשנת 1975 הקים עסק משלו כקבלן לעבודות אינסטלציה, ביוב וכיבוי אש בתחום הבנייה הפרטית. בשנת 1989 הרחיב את הפעילות והחל לבצע פרויקטים בבנייה רוויה, ברבות השנים ביצע יחידות דיור ברעות, זיכרון יעקב, טירת הכרמל ונהריה הירוקה. מזה שנים רבות שחליל וחיד עובד עם וילאר בתחום האינסטלציה.
וחיד חליל מציג בגאווה את אלפי יחידות הדיור שביצעה חברתו, פרויקטים אלו מדברים בעד עצמם ומהווים את כרטיס הביקור שלו.

חליל וחיד
חליל וחיד
הפרוייקט בנהריה הירוקה
הפרוייקט בנהריה הירוקה

הקשר של חליל ואחיד ומוצרי גולן החל לפני שנים עם מנחם מרגוליס. בגולן "יש עם מי לדבר" עם חבילת שירות, איכות וזמינות מיידית ותחושה של שותפות בפיתוח מוצרים חדשים. הקשר הקרוב עם גולן נישמר במסגרת הכרות ויחסי עבודה קרובים עם אילן פרוינד סוד ההצלחה פשוט, להתמיד ולתת ללקוח מערכות איכותיות ואמינות-ובזמן, גישה זו מבטיחה את הצלחת הפרוייקט והמעבר למשימה הבאה.

ובזווית האישית, חליל הוא איש משפחה משקיע וגאה, אב ל14 ילדים, 11 מתוכם אקדמאים במגוון תחומים ומקצועות, וסב ל-44 נכדים, הרבה נחת…

 

הכתבה מתוך עיתון גולן מוצרי פלסטיק