יוסי מלול, קבלן אינסטלציה מוביל המתמחה בוילות יוקרה, החל את דרכו המקצועי בארצות הברית. את הטיול הממושך שלו בחו'ל מימן כעוזר לקבלן מקומי שהתמחה בבניית בתי עץ. זה היה המפגש הראשון של יוסי עם מערכות אינסטלציה וכמקובל אז בארצות הברית היו אלו צינורות נחושת.

עם שובו ארצה למד יוסי הנדסאות מכונות והחל את דרכו כקבלן משנה בתחום האינסטלציה ובהמשך הפך לעצמאי. את ההתייחסות הרצינית לכל פרוייקט, הדיוק והמחויבות המוחלטת לעמידה בלוחות הזמנים כמו גם את חשיבות שיתוף הפעולה ההדוק עם הלקוח ואדריכלי הפרוייקט הביא עמו מארצות הברית.

מעבר לביצוע המקצועי מייחס יוסי חשיבות ורצינות לאסתטיקה של מערכות האינסטלציה אותן הוא מתקין. כפי שניתן לראות בצילומים יוסי משתמש בפלס לייזר(!) במטרה לוודא שקווי הצנרת ישרים, ללא סטיות. עם מסירת הבית למזמין מקבל הלקוח תיק מסודר ובו מידע מלא ומדוייק על מיקום מהלכי הצנרת בבניין.

יוסי אוהב חדשנות טכנולוגית בתחום, בגולן הוא מוצא שותף הנותן לו 'גב' וביטחון שיש בעבודה עם מפעל גדול ומוביל. יוסי מציין במיוחד את הקשר המקצועי והאישי הקרוב עם צוות גולן ובמיוחד עם שמוליק יניב.

שייט ומעורבות קהילתית

יוסי משיט יכטות מקצועי המפליג, ככל שהפרויקטים מאפשרים, לאורך חופי הארץ ואף הרחק מהם ברחבי הים התיכון. יוסי וכמה מחבריו שותפים במעורבות קהילתית מבורכת במסגרת "הוסטל בן גלים " זוהי עמותה לנוער במצבי סיכון עבודת קודש התנדבותית זו נעשית במסגרת מועדון השייט BLUE WAVE.
בני נוער בסיכון בגילאי 13 ומעלה לוקחים חלק בתכנית הכוללת לימודי ים והפלגות שם הם לומדים, מתרגלים משמעת ועבודת צוות ורוכשים ביטחון ככלי לחייהם הבוגרים. מסגרת זו כבר רשמה לעצמה הצלחות מרשימות. יוסי וחבריו מציינים את תחושת הסיפוק העצומה עת הם רואים את החניכים שלהם משתלבים היטב בצבא ואף מגיעים לקורס קצינים ומסגרות מקצועיות נוספות.

יוסי מלול