שם החברה מבטיח - החברה מקיימת

לטיפ טופ אינסטלציה 18 שנות ניסיון בפרויקטים של אינסטלציה בבנייה רוויה, מגדלי מגורים, בנייה פרטית משרדים ומוסדות. על לקוחות החברה נימנות חברות יזמיות מהשורה הראשונה, ביניהן: ינוב בנייה ופיתוח, נווה מרום, מידן, יצחק נווה, קיילין את שניטמן ורבות אחרות.
רשימה חלקית של הפרויקטים שביצעה החברה: "דפוס הירקון" מתחם בילויים ומסעדות, "Y VISION" זוג מגדלים 105 יח"ד, "מגדיאלה" 33 יח"ד, "מגדלי הדר" זוג מגדלים 120 יח"ד, "כיתות לימוד לגיל הרך" ביה"ס ספיבק ר"ג.

פגשנו את מנהלי החברה, משה שגב ושמעון בן שיטרית באתר המרכזי של החברה בהוד השרון. כבר ממבט ראשון ניתן להתרשם שמדובר בצוות מקצוענים, הכל "מתוקתק" במוקד הפעילות, תכנון לוח הזמנים, תדרוך הצוותים לפני היציאה לאתרי הבנייה, הכנת הציוד, בדיוק בהתאם למשימות אותו יום.

בהתאם לתפישת העולם של "טיפ טופ" מוסרת החברה ללקוח בסיומו של כל פרוייקט מתקן עם "אפס תקלות", לתקופת הבדק, לתקופת האחריות ולעשרות שנים לאורך חיי הנכס. הנהלת החברה רואה לנגד עיניה מערכת אינסטלציה אמינה שתשרת את משתמשי הנכס וחברות הניהול והאחזקה שלהם הרבה מעבר לאופק.

לטיפ טופ מסורת בת למעלה מעשור של שיתוף פעולה עם גולן, מה שהחל בהדרכה צמודה של שמוליק יניב ובהמשך עם רוני כוכבי. באתרי החברה יש ייצוג מלא של סל מוצרי האיכות של גולן, אספקת המים ע"י מערכות מולטיגול וקווי השפכים של גולן ולסיר.

לטיפ טופ אינסטלציה יש חברת בת בשם פלג פתרונות למי גשם.

מנהלי החברה, משה שגב ושמעון בן שיטרית
פרויקט Y VISION הוד השרון
מערכות השפכים TRIPLUS של גולן ולסיר בפרויקט של טיפ טופ
מערכות השפכים TRIPLUS של גולן ולסיר בפרויקט של טיפ טופ