הלקוחות יודעים להעריך איכות

יוסף חנא, דור שלישי למומחי מערכות אינסטלציה. סבו היה זה שבנה את מערכות האינסטלציה הראשונות בכפר ראמה. מערכות אלו שירתו בין השאר את בתי הבד בכפר, אביו עסק במערכות אינסטלציה בבתי הזיקוק בחיפה ולימים הפך לקבלן עצמאי. חנא נימצא על קווי הצנרת מגיל 12. במקביל ללימודיו התיכוניים עבד באתרים השונים וסייע לעסק המשפחתי. כיום מבצעים חנא ואחיו שאדי עבודות אינסטלציה בקשת רחבה של תחומים. החברה מעורבת במערכות צנרת בכל הקטרים החל משכונות הרחבה בקיבוץ סאסא, פרויקטים למגורים בכרמיאל-ש. ברוך, פ.א.ס. ואחרים, בתי מלון – האחרון שבהם הוא בית הארחה קאזה-נובה הצמוד לכנסיית הבשורה בנצרת, מרפאות, בתי ספר ותשתיות צנרת עירוניות בישוב יובלים ובהרחבה החדשה במעליא.

חנא יוסף

עבודה עם חומרים איכותיים, מקצועיות וירידה לפרטים, חשיבה ותכנון מראש, נוחות שימוש מירבית ללקוח-אלו אבני הדרך המקצועיות שאפשרו לחנא לבנות את המוניטין המשובח שלו כקבלן אינסטלציה מומחה.

חנא משלב מעשה ותאוריה. הוא בוגר קורסים לתכנון מערכות אינסטלציה ופיקוח על פרויקטים בבנייה.

פרוייקט של סלים לחאם בשכונת הגליל, נצרת

בגולן מוצרי פלסטיק רואים בחנא וצוותו חלק ממשפחת גולן. הקשר איתו הוא הרבה מעבר ליחסי לקוח וספק. חנא עובד בשיתוף פעולה קרוב, מקצועית ואישית, עם כל הצוות של גולן. הקשר נוצר במקור עם שמוליק יניב ומזה שנים עם מנחם מרגוליס וארנון גלר יחד עם אבי לוי ואיה כהן.

בית הארחה קאזה-נובה – נצרת

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801