הישאם דיאב בשיחה אישית על הצלחות מקצועיות מאז ועד היום

את הישאם דיאב, מנכ"ל "שומר חום" וקבלן אינסטלציה, יצאנו לפגוש באתר בחדרה, חלומות פארק חדרה של בינוי ושיכון, פרוייקט שמערכות המים שלו  תוכננו ע"י גלבוע מהנדסים יועצים. נסענו לשם, כדי לשמוע ממקור ראשון מה התרשמותו האישית והמקצועית ממערכת פקסגול פושפיט המותקנת בימים אלו במספר פרויקטים אותם מבצעת החברה. פגשנו אדם מקצועי עם אישיות כובשת, שהצליח לא רק להקסים אותנו, אלא לספק לנו זווית חדשה על יתרונות פקסגול פושפיט.

תועלת מתגלגלת

משיחתנו עם הישאם, הופתענו לגלות שליתרונות פקסגול פושפיט השלכות נוספות מלבד אלו של קבלן האינסטלציה. לא רק שהמערכת המתקדמת חוסכת לקבלן האינסטלציה כ-50% מזמן ההתקנה ומאפשרת לו להספיק יותר יחידות דיור עם פחות כוח אדם, אלא שבזכות קיצור זמן עבודות האינסטלציה בדירות, מתאפשר גם לקבלן המבצע למסור את הפרויקט מהר יותר. כמובן, כשמדובר בפרויקטים מורכבים, כל יום קובע.

הישאם דיאב בפרוייקט חלומות פארק חדרה של שיכון ובינוי
תכנון מערכות האינסטלציה: גלבוע מהנדסים יועצים

ההתרחבות הפכה למומחיות

כשהקים הישאם את החברה שלו, חשב לעסוק רק בתחום ההסקה, אך ב-1992 הם התרחבו גם בתחום האינסטלציה. בעקבות האמרת מחירי האנרגייה בראשית שנת 2000 החליט הישאם להרחיב את פעילותו לתחום ביצוע פרוייקטי אינסטלציה לבנייה רוויה ופרוייקטים מוסדיים. החברה שממוקמת בטמרה, פועלת בתחום האינסטלציה ונותנת שירותים לבתי חולים, בתי אבות, קניונים, כפרי נוער, מנהלות מגורים, אתרי SPA וכמובן לפרויקטים גדולים למגורים.

אין כמו ניסיון אישי

את גולן הכיר הישאם כבר בשנות השמונים, כשבחר להתקין בביתו מערכת פקסגול בימים בהם צנרת פקסגול היתה לבנה ועד היום הוא לא מתחרט. עם אפס תקלות מאז ועד היום, אנחנו תוהים אם מדובר בהתקנה מקצועית או בצנרת איכותית… התשובה היא כנראה שילוב של שניהם! עבור הישאם, הדרך הנכונה ללכת בה היא עם אנשים בהם ניתן לבטוח. בגולן מוצרי פלסטיק מצא מקצוענות "לפי התקן" הבאה לידי ביטוי גם במערכות צנרת מתקדמות וגם בליווי מקצועי, בייעוץ, בהדרכה, בעזרה ובאוזן קשבת לכל צורך המתעורר במהלך הפרויקט. מצידם של אנשי גולן מוצרי פלסטיק שעובדים עם הישאם, בראשם מנחם מרגוליס, גבריאל רוגל מנהל השיווק של גולן ואיה כהן מנהלת קשרי הלקוחות של החברה, כיף גדול לעבוד עם אדם כמותו – מקצועית ואישית. כן ירבו!

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801