אפס זמן השבתה – זו המשימה המורכבת והתובענית הניצבת בפני צוות האחזקה של מלון הילטון. זו הסיבה שיוסי קסולין מנהל אגף האחזקה במלון ויהודה מנשה המופקד בין השאר על תחום הצנרת במלון בוחרים פקסגול.

כבר משנת 1985 פקסגול בהילטון, ולאורך כל הקווים מקוטר 16 מ"מ ועד 110 מ"מ.

יוסי קסולין מונה את המאפיינים הייחודיים של פקסגול ההופכים אותו למועדף ביישומי צנרת המלון: עמידות בטמפרטורה גבוהה והתאמה מלאה למים חמים, תכונות הידראוליות בלחץ גבוה, חוזק פיזי והעובדה שהאבנית לא מצטברת ע"ג הדופן הפנימית של הצינור. לעובדה שכמעט ולא נוצר שיקוע בתוך הצינור יש השלכות פיזיות, קוטר הצינור לא קטן כתוצאה מהאבנית ונקודה מעניינת נוספת שמציין יוסי- אי הווצרות אבנית פירושה גם מניעת יצירת מושבות אורגניות בעייתיות על פני פנים הצינור-מושבות המחייבות טיהור לעיתים תכופות.

יישום נוסף ומעניין של פקסגול בהילטון הוא מכלול צינורות בקוטר 225 מ"מ המשמשים לאספקת מים מליחים מחמישה קידוחים מסביב למלון ומיועדים למערכות העיבוי של תשתית מיזוג האויר במלון. רשת הילטון, המחוייבת לקיימות סביבתית ולחיסכון במים, השקיעה הון באותם קידוחים במטרה למזעור השימוש במים מתוקים במתקני המלון.

יוסי קסולין רואה בהתקנת פקסגול סוג של תחזוקה מונעת, במסגרת התפישה הכוללת והיכולת לצפות ולנטרל, מראש, תקלות בכל הקשור לצנרת! מעבר לאיכות המוצר, מציין יוסי את השירות, המחוייבות והתמיכה הטכנית הצמודה של גולן ואנשיה, מהימים שאיש הקשר בגולן היה גבריאל רוגל-מנהל השיווק, דרך העבודה הפורייה עם יואב רימר ועד למערכת היחסים המצויינת עם ארנון גלר ממח' השירות הטכני של החברה.

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801