מריאל עוזרי בע"מ - חברה לבניין ולעבודות צנרת

פגשנו לשיחה את בעלי החברה, האב אלי עוזרי ובנו אורן במהלך אתנחתא קצרה בעיצומו של יום עבודה

אלי עוזרי למד את רזי האינסטלציה החל מגיל צעיר, לפני כ-45 שנה, בגיל 16 עת החל לעבוד בחברת אינסטלציה אצל קבלן, חבר של אביו. עם סיום שירותו הצבאי, בחור צעיר, שאפתן וחרוץ העז והחל לעבוד כעצמאי, בתחילה לבד, בהמשך כקבלן של סולל בונה תוך שהוא מבצע במו ידיו את כל עבודות האינסטלציה באתרים שקיבל. לימים גדל והתפתח והקים את חברת האינסטלציה שלו.

אורן, בנו הבכור הצטרף לחברה לפני 19 שנה ומאז עוסק בניהול הצד הביצועי/ניהולי של פעילות החברה לצד האב העוסק בהיבטים הפיננסיים.

אורן ואלי עוזרי

מרגש להיות עד ליחסים המיוחדים בן האב לבנו "אנחנו כמו חברים" מעיד האב, האב מתחיל משפט והבן משלים אותו תוך שהאב מהנהן בהסכמה. יחסי החברות נמשכים אל מעבר לשעות העבודה במסגרת פעילות ספורטיבית משותפת בשעות הפנאי.

מה סוד ההצלחה של החברה שאלנו, והתשובה, הנישמעת כמעט כמו קלישאה אבל "עובדת": לתת שירות! להיות כל הזמן עם היד על הדופק, לעבוד מסודר, להאמין בדרך וביכולות האישיות וביכולות החברה, לשלב מחויבות ומקצועיות חסרת פשרות לפרוייקט וללקוח, חריצות עם מוסר עבודה גבוה.

האחים דוניץ פרוייקט קריית האמנים, ראשון-לציון

ובכל הקשור לחומרים, כמו בביצוע, לעבוד עם חומרים תקניים בלבד, ללא עיגול פינות. אלי עוזרי גאה מאוד בעובדה שהיה מחלוצי הקבלנים העובדים עם מולטיגול. לפני 30 שנה הכיר את גבריאל ז"ל שהציג בפניו את המערכות של גולן, מאז גולן וחברת עוזרי לא ניפרדים. אלי ואורן מציינים את הקשר הקרוב שיש להם עם שמוליק יניב נציג גולן מוצרי פלסטיק המלווה, תומך, לוקח אחריות ונותן גיבוי כשצריך.
בעוד אנו מדברים מגיעה פנייה טלפונית מאחד הקבלנים אתם עובדים האב והבן מזה שנים, מסתבר שיש עוד פרוייקט גדול בצנרת…וצריך להסתער עליו ביום שלמחרת.

כיום מבצעת החברה עבודות אינסטלציה במאות יחידות דיור בו זמנית. החברה עובדת מזה שנים רבות ובצמוד עם מספר חברות בנייה מובילות, בינהן: האחים דוניץ, שמשון זליג, וא.א. רוטשטיין.

פרוייקט שמשון זליג, ראשון-לציון