א. ב. זנה מערכות

היזמים שעובדים שנים עם חברת האינסטלציה של ברנרד זנה יודעים מראש, מהניסיון, שיקבלו מערכות אינסטלציה, תקניות, מושלמות הבנויות מחומרים איכותיים.

לברנרד זנה, יליד טוניס, הנדסאי מכונות בהכשרתו, ניסיון עשיר בתחום האינסטלציה. ברנרד עבד כ-15 שנים בצרפת כסמנכ"ל למערכות מים, הסקה וקירור בחברת BUEG. זמן קצר לאחר עלייתו ארצה הקים בשנת 1996 את החברה אליה הצטרף אחיו דוד.

החברה מתמחה במערכות מים בפרויקטים גדולים של בנייה רוויה, בנייה מוסדית ושכונות קוטג'ים. על לקוחות החברה נימנות בין השאר: צרפתי שמעון שא. ב.זנה הוא קבלן הבית שלה, גלובוס אינטרנשיונל-השקעות בנין ופיתוח, עיוש רפאל, מגנזי תשתיות, תדהר ואחרות.

מטה הפעילות של החברה באשדוד והפרויקטים הניבנים ממוקמים מהרצליה דרומה. הצוות המקצועי של החברה מורכב ממהנדס אינסטלציה מנוסה וממנהלי פרויקטים המחוייבים להצלחת החברה ולקוחותיה, רובם ככולם עובדים בחברה מהקמתה לפני 20 שנה. לפי הנחיתו של ברנרד עוברים העובדים הכשרות מקצועיות כדי לוודא שהם מעודכנים בחידושים ובתקנים האחרונים בתחום הולכת המים.

הקשר של ברנרד זנה עם מערכות הצנרת של גולן ואנשיה החל בסמוך להקמת החברה. מזה 14 שנה מלווה שמוליק יניב מגולן את הפרויקטים של א. ב. זנה ונותן מענה מיידי, טכני ומקצועי לכל צורך המתעורר בפעילות השוטפת באתרי החברה.

ברנרד זנה
מגדלי צרפתי באר יעקב, טופ אגמים – גלובוס
מגדלי צרפתי באר יעקב, טופ אגמים – גלובוס

מגדלי צרפתי באר יעקב, טופ אגמים – גלובוס