פגשנו את קבלן האינסטלציה ברגר גרמן, המכונה בפי חבריו גרשון, ביום חשוב בחייו, בדיוק לפני 25 שנה עלה ארצה נשוי עם תינוקת בת שנה. אצל גרשון אין תקופת הסתגלות… תוך שלושה ימים מנחיתתו בארץ החל לעבוד. החריצות שלו לא התחילה בארץ, גרשון מספר שמיום שהוא זוכר את עצמו עבד ועזר לסבו האינסטלאטור. כבר כילד התגלה כישרון היצירתיות שלו בכל תחום בו הייתה לו נגיעה, בעבודה עם הסב ובהמשך עם אביו.

גרמן החל את הקריירה המקצועית שלו דווקא בתחום המשאיות והציוד הכבד, עבד כמכונאי וכנהג של כלים כבדים. אל עולם האינסטלציה חזר לאחר מספר שנים במסגרת עבודתו עם אהרון בוכניק שהכניס אותו לעולם זה.
בשנת 1995 פתח חברה משלו והחל לבצע, כקבלן משנה, פרויקטים בתחום הולכת המים בבנייה פרטית. גרשון המשיך ללמוד ולהשתלם במקצוע, זאת במסגרות ממוסדות ובשטח.
גרמן מתעמק, מעבר לביצוע, בכל ההיבטים התכנוניים של מערכות האינסטלציה ואנשי גולן מעידים עליו שהוא מקצוען גם בתחום זה. בין הפרויקטים שהצוות ביצע ומבצע, בנייה פרטית ורוויה למגורים, מערכות אינסטלציה ומים באזורי תעשייה.

גרשון משתף פעולה עם גולן מוצרי פלסטיק מהימים ששמוליק יניב ניכנס לתפקיד בחברה, מאז השתתף בכל ההשתלמויות של גולן במסגרתן הוא לא מפסיק להתמקצע.

בפרויקטים שלו ניתן לראות את כל חבילת "גולן ONE" הפרויקטים של החברה מככבים כחלון ראווה וכאתר עליה לרגל מהארץ ומהעולם ולכל מי שרוצה לראות עבודה מקצועית.