כששמים, זה לצד זה, את צילום הפרוייקטים המוגמרים של קבוצת גלבוע ומשווים אותם להדמיות של אותם פרויקטים מגלים שהתוצר ניראה אפילו טוב יותר מתיאורו הוירטואלי. על הישגים אלו גאוותו של ניר גלבוע, מנכל קבוצת גלבוע. ניר חש כאומן המתחיל עם רעיון אותו רואה בעיני רוחו, רוכש, מתכנן, משקיע, מלווה ויוצר יצירת מופת בה מתאהבים הלקוחות שרוצים את היצירה לעצמם.

ניר גלבוע – מנכ"ל

החברה הוותיקה, מהמובילות בתחום הבנייה בצפון, הקימה אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ. לקבוצה פרויקטים בנתניה, פרדסיה, הרצליה, בחיפה ובקריות. החברה משלבת סטנדרט בנייה גבוה, תכנון עדכני, וביצוע בחומרים ובטכנולוגיות הבנייה המתקדמות ביותר תוך הקפדה על איכות ללא פשרות. התוצאה, פרויקטים המעניקים ללקוחות החברה דירה המאופיינת במפרט טכני עשיר, סביבת מגורים איכותית ושקט נפשי שמקורו בידיעה שיש על מי לסמוך.

ניר נימצא "עם היד על הדופק" בכל הקשור להתנהלות עם הדיירים, כולל מפגשים פנים אל פנים עם לקוחותיו במטרה להבטיח שביעות רצון מלאה מהנכס אותו רכשו מקבוצת גלבוע התוצאה, דורות צעירים, ילדים לרוכשי דירות מהחברה בתקופת ניהולו של האב, יעקב, רוכשים היום נכסים מהחברה המנוהלת על ידי הדור השני בקבוצת גלבוע ואין הוכחה טובה מזו לאופיה וביצועיה של החברה.

ניר, בנו של יעקב גלבוע, מראשוני היזמים בקריות וממשיך דרכו, נותן מענה לצורך של לקוחותיו, רוכשי הדירות בקריות, באיכות חיים, וביטחון בפרוייקט ובחברה שעומדת מאחוריו. ניר מכיר את תחום הבנייה "דרך הרגליים" ועל זאת גאוותו. כבר בילדותו בילה באתרי הבנייה של אביו, בין התפקידים שמילא עוזר רצף, עוזר טייח, מנהל עבודה ומנהל פרויקטים, אין נושא מקצועי בתחום הבנייה שזר לו. בהמשך שירת כקצין חימוש ולמד בטכניון הנדסאות בניין. במהלך פגישתנו במשרדי החברה הזכיר ניר תוך הכרת תודה, את הגיבוי המלא שקיבל מאביו במהלך תקופת הכשרתו. האב, יעקב, הקים את החברה לפני 55 שנה,. משפחת גלבוע, המתגוררת בקריית מוצקין, מעורבת מאוד בחיי הקהילה בעיר באמצעות מתן בסתר למי שניזקק.

כמעט והסמקנו מנחת כששמענו על מערכת היחסים בין גולן מוצרי פלסטיק לבין הצוות המקצועי של קבוצת גלבוע וניר בראשו. לדבריו אין עוד חברה כזו המשקיעה כל כך בחדשנות ואיכות המוצרים, במעורבות אקטיבית בתכנון, ליווי הפרויקטים, נוכחות באתרים, כנסים, ימי עיון, עיתון לקוחות, הדרכה וקשר אישי מתמשך. ניר ציין במיוחד את פעלו ללא ליאות,של מנחם מרגוליס,מנהל הפעילות של גולן בצפון.

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801