הנוסחה להצלחה - עמידה בלוח זמנים!

פגשנו את ארקדי, מנכ"ל ובעלים של גאלא מערכות בדיוק ביום בו מלאו 25 שנה לעלייתו ארצה.

עם מקצוע ביד אותו למד באוקראינה אך ללא מילה בעברית החל ארקדי את הקריירה שלו בענף. ארקדי סוקר בסיפוק את הדרך הארוכה בה צעד במהלך השניים וחצי העשורים האחרונים.

עם הגיעו ארצה עבד בחברת חרות ומשם המשיך לחברת כארם בה עבד כ-14 שנה והגיע לתפקיד הבכיר ביותר בה. עם הפסקת הפעילות בחברה זו, בשנת 2010 ניצב ארקדי בפני קבלת החלטה משמעותית מאוד בשבילו, להמשיך כשכיר או לבנות קריירה כעצמאי. בעידודו של שמוליק יניב מגולן מוצרי פלסטיק וחברים נוספים בענף קיבל ארקדי החלטה לא לפחד ולצלול לעולם העצמאי, החלטה עליה הוא מברך עד עצם היום הזה. ההתחלה, כדרכן של התחלות היתה לא פשוטה, ארקדי "חסך כל גרוש" ובנה מאפס חברה מצליחה.

לשאלתנו איך עשה זאת מפרט ארקדי: עמידה קנאית בלוח הזמנים מתוך הבנה שנושא האינסטלציה הוא רק חוליה בשרשרת המשימות אותן צריך היזם והקבלן להשלים-ובזמן. מעבר לעמידה בלוח הזמנים הוא מקפיד באדיקות על אמינות ביצוע מוחלטת, שירות מקצועי ומחוייבות טוטלית לפרוייקט.

ארקדי זיידנברג – מנכ"ל

כיום מונה החברה כ-13 אנשי צוות קבועים ובנוסף קבלני משנה, ארקדי מדגיש שלגרעין המקצועי של העובדים וקבלני המשנה שהולכים איתו עוד מימיו בניהול חברת האינסטלציה יש חלק מכריע בהצלחה!

ארקדי מבצע את הפרויקטים שלו עם צנרת פקסגול או מולטיגול של גולן. על לקוחות החברה שלו נימנים בין השאר: תדהר, סיוון ביצוע, ומשה אביב. נקודה מעניינת, לקוחות אלו נאמנים לארקדי מימיו הראשונים בניהול בחברות האינסטלציה, ההדדיות ביחסים נישמרת קרוב ל 15 שנה, ניראה שהלקוחות יודעים שיש על מי לסמוך.

אנחנו מאחלים לארקדי הצלחה בהמשך דרכו.

פרוייקט אליפלט 26 תל-אביב