פגשנו את המנהלים של חברת ברינקל T.H.D מערכות אספקת מים, דניאל טולדו ודודו חיות במוקד הפעילות של החברה בפ"ת.

המקצועיות והניסיון של דודו חיות בתחום הקמת מערכות מים ושל דניאל טולדו, רואה חשבון בהכשרתו עם רקע ניהולי נירחב בתחום, יוצרים שילוב מנצח.
החברה עוסקת בהתקנת מערכות אספקת מים מתקדמות במגדלי מגורים ומתמחה במערכות משולבות של מים, חדרי משאבות, מערכות מים ראשיות (סולארי, רייזרים) חלוקת אזורי לחץ במגדלים תוך הכרות קרובה עם מערכות הצנרת ליישומים אלו.
במקביל וכחלק מהפעילות השוטפת, מטפחת החברה מערכת יחסים מקצועית עם היועצים המובילים בתחום ועם צוותי ניהול הפרוייקטים של הלקוח באתרי הבנייה לגובה.
צוות החברה מונה כ-20 עובדים ועשרות קבלני משנה הפרוסים באתרים ברחבי הארץ.

מגדלי הצעירים ארלוזורוב

מבין לקוחות החברה-הבונה איכות לגובה:
דניה סיבוס, מ.ג.א.ד. בניין והשקעות, י.ח. דמרי בנייה ופיתוח, חברת המגורים מקבוצת אורון, אפרידר, אאורה וקבוצת חג'ג' עם פרוייקט מגדלי הצעירים-ארלוזורוב, ת‪"‬א שבצילום.
בימים אלו מעורבת החברה בפרוייקטים בהיקף של מעל 1,000 יחידות דיור.
אז איך עושים זאת, איך ממשיכים ומקבלים פרוייקטים מלקוחות קיימים ומתרחבים עם לקוחות חדשים? התשובה נישמעת כקלישאה אבל מספרת את הסיפור בתמציתיות: מתן חבילה כוללת במעטפת מקצועית ליזם, למתכנן ולמנהל הפרוייקט, שאיפה למקסימום בקרה בתהליך יביא למינימום תקלות בהמשך.
קבלת פרוייקט ומסירתו ללקוח תוך בקרת איכות צמודה וחתירה לשלמות בכל שלב. ואיך גולן מוצרי פלסטיק משתלבת בסיפור ההצלחה הזה, לדברי דודו חיות, בגולן כמו בחברה שלו, העובדה שגולן מספקת מעטפת המשלבת בתוכה מוצרים איכותיים ותקניים, ניסיון של 40 שנה ויותר בעולם הולכת המים, ליווי צמוד ואחריות, יוצרים חיבור טבעי בין החברות. שמוליק יניב בעבר ורוני כוכבי כיום הם האנשים של ברינקל בגולן מוצרי פלסטיק.

צילום אווירי של מגדלי הצעירים ארלוזורוב קבוצת חג'ג', ביצוע דניה סיבוס

דרך החשיבה המקורית של מנהלי ברינקל באה לידי ביטוי גם בבחירת שם לחברה, ברינקל זו תופעת טבע ייחודית של היווצרות נטיפי קרח אנכי מתחת למי האוקיינוסים הקפואים.

דודו חיות מימין ודניאל טולדו – המנהלים של חברת ברינקל