זורמים עם צינורות השפע

פגשנו את צוות ברבי ב"מגרש הביתי" שלהם בניצן. האחים שמואל, יוחנן ודוד, בניו של אברהם, הם דור שלישי למומחי אינסטלציה. אברהם החל לעבוד עם אביו בטוניס כבר כילד בן 13. המשפחה עזבה את טוניס ועברה לצרפת לתקופה של כעשר שנים ומשם עלתה ארצה. המקצוענים של ברבי מתמחים במערכות אינסטלציה מורכבות לוילות ולבתים פרטיים ובהקמת קווי תשתיות צנרת. האחים ואביהם בנו לעצמם מוניטין של איכות חסרת פשרות, שמם הולך לפניהם באזור חוף אשקלון והפרויקטים זורמים מעצמם בעקבות המלצות מפה לאוזן.

הצוות, בהשראת האב, מאמין במקצועיות חסרת פשרות ומביא לשטח סטנדרטים אירופאים של יושרה ועבודה נקייה, "כירורגית", בכל הקשור לצנרת, בסופו של יום מסתבר שלקוחות אכן יודעים להעריך איכות.

האחים יוחנן ושמואל ברבי

דור רביעי לברבי אינסטלציה

כשלב טיבעי נוסף בהתפתחות המקצועית הרחיבה החברה את פעילותה, רכשה ציוד מתקדם לזיהוי ואיתור נזילות ולצילום תרמי חדשני של קווי ביוב הכוללים שיפועים ותיקוני צנרת אל-הרס באמצעות רובטים ומכשור טכנולוגי מהמתקדמים בעולם. במהלך פגישתנו וכאילו לפי הזמנה, קיבלו המארחים שלנו שתי פניות לטיפול בפיצוצי מים באזור ואחד מהם יצא מייד לטפל בבעייה. האחים ברבי מוצאים קווים מקבילים בין העולם הגשמי של צינורות מים לבין צינורות השפע המלווים את האדם בחייו.

שמואל יוחנן ודוד רואים בעבודתם שליחות, ופותרים בעיות מכל הלב, כולל שירות של מתן בסתר למי שלא מסוגל לעמוד בעלויות ואם צריך גם טיפול חירום בתקלות, דקות לפני ערב החג הכל במטרה לאפשר למשפחה לחגוג את החג עם מערכת מים מתפקדת.

כדי לעמוד בציפיות שלהם מעצמם ומהלקוחות עובדים האחים רק עם הציוד והחומרים מהשורה הראשונה, מולטיגול, פקסגול ולסיר של גולן, בשיתוף מלא עם שלום קזרנובסקי נציג גולן, חבר ושכן המלווה את הפעילות מראשיתה.

וילה בניצן עם עבודת אינסטלציה של חברת ברבי