בית הספר העל יסודי החדש צפון העיר, העומד בתקן ירוק, עומד להיות הגדול והמתקדם ביותר בת"א. 42 כיתות, 1500 תלמידים, אודיטוריום, אולם ספורט, קומת מעבדות-המילה האחרונה בתחום החינוך. האתגר ההנדסי בתחום אספקת המים לקומפלקס החדש מקיף וכולל מאפיינים קריטיים כמו קירבה לים-ללא חשש לקורוזיה, חיסכון במים, שימוש במגוון רחב של קטרים, צורך בספיקה גבוהה לאור השימוש שיעשה במזרמים וברזים אלקטרוניים המאפשרים הדחת אסלות ושטיפת ידיים ללא מגע יד תלמיד, ניצול חוזר של מי מזגנים ואיגומם להשקייה וכמובן אספקת מים סדירה ללא תקלות. לאור הדרישות המורכבות החליט מתכנן מערכות האינסטלציה של הפרוייקט ניר צייזל, ממשרד הנדסי קיבוץ אייל, לבחור ב"פקסגול" עם  טכנולוגיית אלקטרו פיוז'ן של פלסאון לאורך כל הדרך. אותו צינור במגוון קטרים, מהקו הראשי עד לנקודות הצריכה. היבט נוסף וקריטי בעבודה עם גולן מוצרי פלסטיק הוא הליווי הצמוד של ארנון גלר איש  גולן משלב התכנון, הדרכת הקבלן המבצע, פיקוח צמוד על ביצוע מקצועי של העבודה תוך עדכון שוטף, על בסיס יום יומי, של משרד התכנון.

עבודות האינסטלציה בפרוייקט בוצעו ע"י הקבלן יעקב שרף תוך הקפדה ומקצועיות. פרויקטים נוספים של משרד הנדסי קיבוץ אייל עם "פקסגול" בתחום החינוך: תכנון והתקנת מערכת צנרת בבית הספר לטבע ברח' הרצל בת"א.

בית ספר המשתלה, בית ספר הגוש הגדול וגם מחוץ לת"א-בית ספר יסודי גדול בהוד השרון, גם הוא בתקן ירוק. משרד הנדסי קיבוץ אייל, עוסק בתכנון, פיקוח וניהול פרויקטים בתחום המים, ביוב, ניקוז ואינסטלציה מאז הקמתו בשנת 1989 ע"י אבי צייזל המנהלו מאז.

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801