בעלי החברה נימצאים באתרים כל הזמן ו"לא מפחדים ללכלך את הידיים" הפעילות מתבצעת תוך מחוייבות אישית ומשפחתית להצלחה.

נסים עמורי-בני נעים עמורי בע"מ

בני נעים עמורי בע"מ היא חברה קבלנית העוסקת מזה למעלה מ-45 שנה בתחום האינסטלציה, כיבוי אש והסקות. פגשנו את נסים עמורי בסמוך לאחד הפרוייקטים אותה מבצעת החברה בנתניה. למרות שהפגישה התקיימה בעיצומו של יום עבודה הקדיש לנו נסים, נעים ההליכות, מעט מזמנו לתאר את החברה שהוא אחד ממנהליה.

את העסק הקים נעים עמורי, האב המנוח בשנת 1971, באותה עת התמחה בעבודות אינסטלציה פרטיות ואחזקה מוסדית. בהמשך החליטו הבנים האחים פאדי, נסים ומיסם להרחיב את פעילות החברה לתחום הבנייה הרוויה למגורים.

כיום מבצעת החברה פרוייקטים רבי קומות מקריית שמונה-הטרמינל של העיר, אור עקיבא, עפולה, נתניה ועד תל אביב-כאן לקחה החברה חלק בהקמת פרוייקט בית החולים אסותא. על לקוחות החברה נימנו בין השאר החברות גילעם, ושרבט.

אגם וים מגדלי היוקרה של שרבט, באגמים נתניה, פרוייקט של האחים שרבט בהנהלת גיורא שרבט.
בפרוייקט מותקנת מערכת מולטיגול פושפיט של גולן.
קבלן האינסטלציה: בני נעים עמורי בע"מ.

צוות החברה מונה 15 עובדים מיומנים וכולל מהנדס אינסטלציה ומנהלי עבודה מנוסים. החברה שמה דגש על ביצוע מושלם, עידכון שוטף של הלקוח בכל אחד משלבי התקדמות הביצוע ועמידה בהבטחות-מילה זו מילה! לדברי נסים, אחד מסודות ההצלחה של בני נעים אמורי הוא בהיות החברה עסק משפחתי, בעלי החברה נימצאים באתרים כל הזמן ו"לא מפחדים ללכלך את הידיים" הפעילות מתבצעת תוך מחוייבות אישית ומשפחתית להצלחה.

נסים ואחיו פאדי, המנהלים בפועל את החברה, יחד עם האח הצעיר, מיסם, קשורים לגולן מזה למעלה מעשור. מנחם מרגוליס מגולן ליווה את החברה עד לאחרונה עת התמנה למנהל השיווק. בימים אלו יורשו בתפקיד, אילן, ממשיך במסורת העבודה המשותפת בין החברות. לשאלתנו, פקסגול או מולטיגול, עונה נסים שההחלטה היא פועל יוצא של אופי הפרוייקט ומוכתבת על ידי יועץ האינסטלציה והיזם בעצה אחת איתם.