בעשור האחרון, ביצעה הקבוצה למעלה מ-250 פרויקטי בנייה ברחבי הארץ

לוגו שתיתחברת שתית מקבוצת ש. שטרית בע"מ נוסדה בשנת 1988, ולה מגוון רחב של סיווגים קבלניים בלתי מוגבלים (ג'-5) לבנייה, פיתוח וגשרים. החברה רשומה ברשם הקבלנים ובעלת תו תקן ISO 9000 בשנת 2007 עברה הבעלות וניהולה הכללי של החברה לידי מר שלום שטרית, אשר גיבש צוות עובדים מן השורה הראשונה, המשיך בתנופת הצמיחה והגדיל את רווחי החברה.

עם לקוחות החברה נמנים למעלה מ-1,000 משפחות ביחידות הדיור הפזורות ברחבי הארץ.בנוסף להם, לחברה לקוחות עסקיים כגון מפעל הפיס, עמותות, בתי חולים, בתי אבות, אוניברסיטאות, מוסדות לימוד, חברות כלכליות הפועלות ברשויות המקומיות, החברה למשק וכלכלה, יזמים פרטיים ורשויות מקומיות בערים השונות.
המיוחד בחברת שתית, מעבר לבנייה האיכותית וההקפדה על סטנדרטים גבוהים, הוא הערבות ההדדית. שתית, שיצאה לאחרונה במיתוג חדש תחת הסיסמה "בית ישראלי אמיתי", מקפידה לרכוש את חומרי הבנייה ואת כל המוצרים הנלווים לבניין בכל הפרוייקטים שהיא בונה במפעלים ישראלים.

"מצפן הים" – אור עקיבא

שלום שטרית מנכ"ל שתית מסביר את האג'נדה החברתית של החברה ואומר כי "כשאנחנו שומעים בחדשות על עוד מפעל שנסגר ועל עובדים שמפוטרים בעקבות צמצום הזמנות, במקום להאשים את הממשלה או לשבת בחיבוק ידיים, אנחנו בשתית לקחנו החלטה אסטרטגית שלכל הפרוייקטים שלנו אנחנו מזמינים מוצרים רק ממפעלים ישראלים כדי לעודד את התעשייה המקומית".

וזאת לא הסיבה היחידה שבגללה שתית מעודדת את הערבות ההדדית. "אנחנו שומעים לאחרונה יותר ויותר קריאות מאירופה להחרים תוצרת ישראלית", אומר שטרית. "אנחנו גאים להיות ישראלים, ישראל זה הבית שלנו. חרם כזה או אחר לא ישבור אותנו. להיפך, דווקא התבטאויות כאלה מעודדות אותנו להשתמש בתוצרת ישראלית – זה בית ישראלי אמיתי". ומסתבר שלא מדובר רק בחומרי הבניה. הדלתות, הקרמיקה, הצבע, הצנרת, הברזים וכל מה שתקבלו כשתקנו דירה מחברת שתית ? הוא פאר התוצרת הישראלית. למעשה, כשאתם קונים בית בשתית אתם לא רק מקבלים בנייה איכותית מחברה ותיקה ואמינה אלא גם מעודדים את התעשייה הישראלית ומסייעים לעובדים ישראלים להתפרנס בכבוד.

"מגדלי חביבה" – חיפה