סיפורו של הקבלן גדעון ממרוט והלקוחה שבאה להגיד תודה

מהנדס גדעון ממרוט

בעיצומן של עבודות שיקום קו המים ברחוב המיצדים במעלה אדומים הופתעו גדעון ממרוט, קבלן הפרוייקט מטעם עיריית מעלה אדומים והמהנדס שלו יבגני זיטומירסקי, כשאחת מדיירות הרחוב פנתה וביקשה לדבר "עם האחראי". גדעון כבר התכונן לביקורת על הרעש והחפירות, אך הדיירת דווקא רצתה להחמיא על הביצוע המקצועי של הפרויקט, על חידוש מהיר של אספקת המים, ועל הרחוב הנקי… יש הפתעות בחיים!

איך? בזכות הפקסגול

שיקום קו מיםכמו בפרויקטים רבים אחרים של קווי מים משוקמים וחדשים, גם בפרויקט זה תרמו היתרונות היחודיים של פקסגול למיזעור ההפרעה בקרב התושבים. בזכות החוסן הפיזי של הצינור, היכולת להגיע לשטח עם 270 מטר צינור בקוטר 200 מ"מ, האופציה להניח את הצינור ברחוב סמוך, לחתוך ממנו קטעים בדיוק לפי הצורך ולגרור כל קטע לתעלה המפותלת שהוכנה בעוד מועד (ללא כל חשש לפגיעה בפקסגול), התקצר למינימום פרק הזמן שהתושבים בקטעי הרחוב השונים היו מנותקים ללא מים. וכך, הסתיים הפרויקט בפרק זמן קצר לשביעות רצונם המלאה של אנשי עיריית מעלה אדומים, כשבראשם מנהל מחלקת המים משה וסרשפרונג. בפרויקט שיקום זה שולב פקסגול במגוון קטרים 32-270, יחד עם אביזרי אלקטרו-פיוז'ן ב"סבך" קיים של צינורות תשתית – ביוב, חשמל ותקשורת.

בשביל גדעון, זה הליויי הצמוד

גדעון, מהנדס בהכשרתו, למד בטכניון ובהמשך בארה"ב. בבניין הוא עוסק למעלה מארבעים שנה, ותשתיות המים והביוב אותן הניח פרוסות בכל רחבי הארץ. גדעון  משבח את גולן מוצרי פלסטיק ואת ארנון גלר, שותף בכיר לחשיבה, לתכנון ולביצוע מהלכי פריסת תשתיות חדשות ושיקום תשתיות קיימות ברחבי מעלה אדומים. עבורו היתרון המשמעותי בעבודה עם גולן הוא השיתוף בניסיון המצטבר בהיבטים תכנוניים וביצועיים, ליווי צמוד בשטח, נוכחות ואיכפתיות, ומציין "הם מגיעים מיוזמתם גם שלא מזמינים אותם, כדי לוודא שהכל עובד". עוד הוא בוחר לציין את חשיבות הכנסים המקצועיים במסגרתם הוא לומד רבות על החידושים מבית גולן מוצרי פלסטיק.

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801