פגשנו את דודו תבור, שותף ומייסד חברת אדירים כדי ללמוד על "האני מאמין" המנחה אותו בניהול החברה ב 17 שנותיה. בראשית דרכה פעלו מקימיה, אלי בן שם ודודו תבור באזור השרון. לימים הרחיבה החברה את פעילותה לכל אזור המרכז וקצת מעבר, תוך שהיא עוסקת בייזום, בנייה והשקעות נדל"ן.

לפני מספר שנים פרש אלי בן שם מהחברה ומאז מקדיש את כל זמנו לפעילות ההתנדבותית כיו"ר יד לבנים. את חלקו של אלי רכש איציק שניידר, איש עסקים ויזם נדל"ן מנוסה הממלא תפקיד מפתח בהמשך הפיתוח המואץ של אדירים.

דודו תבור | שותף ומייסד חברת אדירים

הדמייה | פרוייקט רעננה

הדמייה | פרוייקט ברנר, תל-אביב

כל הפעילות מתמקדת בלקוח

אמיתית, לא כסיסמא, דודו תבור מאמין ומיישם את הגישה העסקית מקצועית לפיה שביעות הרצון המלאה של הלקוח, רוכש הדירה בפרוייקטים של החברה הוא הנכס המרכזי שלה. ההמלצות החמות של לקוחות החברה מביאות לאדירים שיעור נכבד מרוכשי הדירות בפרוייקטים החדשים.

מזה קרוב לשנתיים מכהן בתפקיד מנכ"ל החברה שי גבעתי, איש ביצוע נדל"ן מנוסה המצעיד את אדירים לפעילויות ויוזמות חדשות.

מעבר לרמה המקצועית הגבוהה של תכנון וביצוע הפרוייקטים יש באדירים צוות שלם, עובדי חברה, המלווים ומטפלים בכל דרישות רוכשי הדירות בתהליך הקנייה, בתקופת הבדק ושנים קדימה.

המחויבות האמיתית והקשר הקרוב, הבלתי אמצעי, עם הלקוחות והרמה והאישית של עובדי אדירים מביאים לכך שכל מה שנותר לדייר זה להיות מאושר ושלם עם החלטתו.

מדד מעניין לשביעות הרצון מביצועי חברה זו היא העובדה שלאורך שנים ואלפי יחידות דיור שהוקמו בארץ, מספר התביעות שהוגשו כנגד החברה קטן ממספר אצבעות יד אחת…

עוד מאפיין של אדירים הוא הקשר הקבוע, ארוך הטווח עם קבלני וספקי המשנה שלה הרואים עצמם כחלק בילתי ניפרד מהחברה ומחויבותיה ללקוחות.

הדמייה | פרוייקט גרשום, רמת-גן