אמנון חכמון - יושרה אישית ואמינות מקצועית

מה שמסוכם מבוצע ובזמן!

אמנון חכמון, קבלן לעבודות אינסטלציה, פועל בענף כבר כ 25- שנה. את דרכו המקצועית החל כאיש תחזוקת מערכות אינסטלציה במסגרת השירות הצבאי, ובהמשך כחלק מהצוות שהקים את מערכות הצנרת בתחנת הכוח בחדרה. מאז צאתו לעצמאות פועל אמנון כקבלן צנרת המתמחה במגוון פרויקטי אינסטלציה בבנייה רוויה ובשנים האחרונות מתמחה בהקמת מערכות אינסטלציה של בתי יוקרה ווילות, בעיקר באזור השרון והמרכז.

אמנון מבצע פרויקטים בפקסגול ובמולטיגול ולאחרונה הרחיב את תחומי פעילותו גם להנחת קווי צנרת בקטרים בינוניים מהקו הראשי עד למבנה.

אמנון חכמון נימנה עם "קבלני הבית" של גולן ושותף מלא לפיתוחים השונים של החברה. שיתוף הפעולה הקרוב עם אנשי התמיכה הטכנית של גולן הוא אחד הגורמים המשמעותיים המאפשרים לאמנון להצליח. הנכונות, הניסיון והיכולת של צוות גולן להתמודד עם אתגרי השטח, סל המוצרים האיכותי, וההתחדשות המתמדת מחזקים אצל אמנון את התחושה שיש על מי לסמוך.

בין אנשי גולן עימם הוא מצוי בקשר יום יומי: שמוליק יניב, מנחם מרגולין, איה ושלום קזרנובסקי.

צנרת פקסגול בקידוח אופקי אינטגרלי מהקו הראשי עד הברז

צנרת פקסגול בקידוח אופקי אינטגרלי מהקו הראשי עד הברז

במסגרת פרוייקט שימור מעונות קלור במכון ויצמן ברחובות הקים אמנון מחדש את מערכות אספקת המים, הביוב, כיבוי האש והחיבור של המבנה לקו הראשי. האתגר: הקו הראשי נימצא למעלה ממאה מטרים מהבניין, מעבר לרחבת דשא גדולה שמתחתיה סבך של קווי חשמל, תקשורת וסיבים אופטיים.

איך מעבירים קו של "4 מבלי לפגוע במדשאה?

כאן ניכנס לתמונה מומחה תשתיות המים של גולן-ארנון גלר שבשיתוף פעולה עם אמנון והקבלן הראשי של הפרוייקט סייע בהעברת קו פקסגול תת קרקעי בקידוח אופקי אינטגרלי, בעומק של עד 4.5 מטר, מתחת לדשא שכלל לא הרגיש שחותרים תחתיו…

הפרוייקט הסתיים בהצלחה בפרק זמן קצר ביותר, ללא פגיעה בנוף תוך חיסכון משמעותי מאוד בעלויות ללקוח.

לדברי אמנון, זו עוד דוגמא מיני רבות לשיתוף פעולה קרוב עם גולן במטרה להשלים פרוייקט מורכב לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801