כשאלי שחורי, קבלן האינסטלציה המנוסה מפתח תקווה ניגש לפרויקט חדש הוא רואה בראש ובראשונה את הלקוח, חושב שנים קדימה ומתכנן ובונה את מערכת האינסטלציה שתתאים בצורה אופטימלית לצרכי המתגוררים במבנה.
מה שמנחה את אלי בבחירת סוג צנרת גולן לפרויקט, בין אם מדובר בפקסגול או במולטיגול, זו ראייה לטווח ארוך וההתאמה מלאה לכל תרחיש או שינוי צפוי במערכת.
את דרכו המקצועית החל בראשית שנות השמונים, (עידן הברזל) לאחר תקופה בה עבד בחרות יצא לעצמאות, השתלם בקורס אינסטלציה וביצע פרויקטים מגוונים בתחום, בבנייה רוויה ופרטית.
בגולן מוצרי פלסטיק מצא חברה גדולה המתייחסת במלוא הרצינות לכל קבלן אינסטלציה, בין אם הוא קבלן וילות או עוסק בפרויקטים של אלפי יחידות דיור.

"עם מערכות גולן אין בעיות.." כך הוא מעיד. הקשר הקרוב עם הצוות המקצועי של גולן, שמוליק יניב ושלום קזרנובסקי נותנים לו גיבוי מקצועי ומקיף.
אלי הוא מחלוצי השימוש במערכת מולטיגול פושפיט, מערכת פשוטה, אמינה ומאפשרת התקנה מהירה תוך מזעור הסיכוי לתקלות (שאין…)

לאחרונה החל להתקין גם את מערכות השפכים של גולן ולסיר, הוא מציין את במיוחד את נוחות ומהירות העבודה תוך מיצוי היתרונות של טכנולוגיית ה"שקע תקע" המאפיינת מערכת זו.

מקצוע האינסטלציה קרוב לליבו של שחורי, לדבריו מדובר בענף בעל פוטנציאל מסחרי ואתגר מקצועי המתפתח ללא הרף. אלי ממליץ לצעירים מוכשרים להיכנס לתחום בו יוכלו להצליח ולהתפרנס בכבוד.
ומניסיון אישי ממליץ אלי, "תהיה מקצועי , אמין ו"לארג"', בכך תשיג לקוח מרוצה שימליץ עליך בפני הלקוחות הבאים…מסתבר שזה עובד!

אלי שחורי