יאלר הנדסת מים: "אינסטלציה מתקינים פעם אחת ולתמיד!"

לעצמון ואבי, מחברת יאלר הנדסת מים, עשרות שנות ניסיון בעולם האינסטלציה עוד מבית אבא. משנות החמישים, בתור ילדים, עבדו שניהם עם אביהם בפרויקטים גדולים. בהמשך עסקו בבניית מערכות אינסטלציה בקניונים, בתי ספר, מוסדות ציבור, תעשייה ופרויקטים רבים בתחום תשתיות המים.

הניסיון המצטבר של עצמון ואבי איפשר להם להתמודד עם אתגר הפיכת בית משרדים ותיק בן חמש קומות ל"אינדיגו" – מלון יוקרה מפואר בן 11 קומות.

פרוייקט האינסטלציה הייחודי תוכנן ע"י הצוות המנוסה של נש מהנדסים בע"מ, חייב למעשה בנייה מחדש של כל מערכות האינסטלציה: מים חמים וקרים, חדרי הסקה, קומת ספא, מסעדה ובריכת שחייה על הגג. במהלך הביצוע נידרשו עצמון ואבי לסדרה של שינויים "תוך כדי תנועה", שינויים המתחייבים מהאופי המורכב של הפרוייקט.

עצמון (משמאל) ואבי

ארנון גלר מגולן מוצרי פלסטיק ליווה מקרוב את יאלר הנדסת מים בכל הקשור לאישור רכיבי הפרוייקט עם המתכנן, בחירת הצנרת האופטימלית-פקסגול ומולטיגול בהתאם לצורך. ובנוסף חשיבה לצורך מתן פתרונות טכניים, תמחור וכמובן שיתוף פעולה קרוב להבטחת ביצוע מקצועי. מורכבות המבנה חייבה מתן תשובות בשטח ושוב הוכיחה עצמה הנוכחות המתמדת של אנשי גולן באתר.

הליווי האישי, התמיכה בנושא מכשור, הפיתוח המתמיד של מוצרים חדשים, החדרת תבנית הומוגנית לביצוע, כל אלו מאפשרים ליאלר הנדסת מים לממש את המוטו שלהם: "אינסטלציה מתקינים פעם אחת-ולתמיד!"

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801