מקצועיות איכות ושירות ללא פשרות

הינה חברה מובילה בישראל בתחום ניהול ופיקוח על פרוייקטים לבנייה ותשתיות ופעילותה כוללת גם פעילות בחו"ל ועבור לקוחות מחו"ל לישראל. החברה, אשר במשך למעלה מארבעה עשורים רכשה ניסיון עשיר ומגוון, מציעה ללקוחותיה סטנדרטים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, יכולות לניהול פרוייקטים מן המסד ועד הטפחות ויושרה ללא פשרות.

הפרוייקטים של חברת אחים מרגולין מהווים חלק בלתי נפרד מהנוף בישראל. רבים מהם בולטים בנוף הישראלי הודות למצוינות הארכיטקטונית המאפיינת אותם ורמת הביצוע והגימור הגבוהה שלהם. הפרויקטים מבוצעים תוך יישום פתרונות כוללניים ושיטתיים של ניהול התכנון והבנייה. מגזרי הפעילות של החברה מתמקדים במבני משרדים, מרכזים מסחריים, תעשייה והיי-טק, מבני מגורים ומבני ציבור, מרכזי בריאות, מלונאות, תשתיות ופיתוח, כבישים וגשרים, מתקנים צבאיים ופרוייקטים מיוחדים.

החברה אחראית על כל היבטי הפרוייקט החל מבדיקת כדאיות, סקרים ואומדנים, הכנת לוח זמנים, דרך תכנון מוקדם ומפורט ותקצוב הפרויקט, ניהול משא ומתן ועריכת חוזים עם קבלנים וספקים, ניהול מלא של הפרויקט באתר לרבות הפיקוח הצמוד ועד למסירה סופית.

במשך למעלה מ 40 שנות פעילותה, צברה החברה ניסיון בתכנון ובניהול של מאות פרוייקטים, שהיקפם הכספי המצטבר מגיע למיליארדי דולרים. החברה מציעה ללקוחותיה שירותים מגוונים ומקיפים – החל מתיאום ופיקוח על עבודות תשתית, בנייה קונבנציונלית ומתועשת דרך ניהול ביצוע עבודות הבניה ועד לשירותי כלכלת בנייה, עבור כל תחום ותחום. החברה מקפידה על ניהול ופיקוח על הפרוייקטים ברמה הגבוהה ביותר.

בחלק ניכר מהפרוייקטים של חטיבת המגורים מתבצעים בצנרת מבית גולן מוצרי פלסטיק.

uptown בת-ים, מנהל פרוייקטים-אלון מורד

שכונת סביוני גבעת שמואל, מנהלת פרוייקטים-לי כהן גולן

לב הסביונים – פתח תקווה, מנהל פרוייקטים-יוגב מרקוביץ

צוות חטיבת המגורים בסיור מקצועי במפעל גולן

צוות מהנדסי היישום והביצוע של גולן מוצרי פלסטיק לרשותך להצגת דוגמאות ולייעוץ לא מחייב בכל הקשור לבחירת הדגם המתאים של פקסגול/תרמופקסגול בפרוייקט החדש או המשודרג שאת/ה מתכננים.

ארנון גלר
ייעוץ טכני בתשתיות 052-3864064 | דוא"ל: arnongeller@gmail.com

אורלי רבי
שיווק צנרת פקסגול לתשתיות 052-4422744

שירות שדה וליווי פרוייקטים:
צפון – שחר עברי 052-3864113
מרכז – ניצן בר בלל 054-7580574
דרום – מוטי לוי 052-3933801