הופכים הרים לערים

מזה יותר מארבעה עשורים שהחברה המשפחתית הירושלמית עוסקת בבניית הארץ ורואה בכך שליחות לרווחת הדורות הבאים.
פגשנו את נציג משפחת ברדריאן בלב אתר פיתוח התשתיות של עוד אחת מהשכונות החדשות של בית שמש.

החברה מתמחה בביצוע פרוייקטים בתשתיות שראשיתם כ"הר טרשים", דרך חישוף ואיתור עתיקות, חפירה וחציבה, פריצת דרכים, בניית גשרים, הנחת תשתיות מים, ביוב, ניקוז, שירוול קווי תקשורת, חשמל ותאורה. עבודת התשתית מסתיימת עם מסירת המגרש ליזם.
עקרונות היסוד המאפיינים את פעילות החברה: איכות ללא פשרות, וזה טבוע עמוק ב DNA של החברה, מעורבות אישית של צוות הניהול בכל פרוייקט תוך נוכחות קבועה בשטח, אין עבודה בשלט רחוק.

כל העובדים, גם אם אינם נימנים על בני המשפחה, מחוייבים ופועלים כאילו הם חלק ממנה. האחים ברדריאן מארחים מידי פעם חברות מחו"ל בפניהן מוצגת הפעילות המקצועית המתבצעת במסגרת הפרויקטים המגוונים בהם היא עוסקת. אור לגויים בבניית הארץ ברמה מקצועית בין לאומית.

מזה יותר מעשור שמרבית תשתיות הצנרת בפרוייקטים של אחים ברדריאן מבוססות על מערכות פקסגול. אך הרבה מעבר לצינור בעל התכונות היחודיות מתאפיינת מערכת היחסים בין גולן לבין צוותי ברדריאן בשיתוף קרוב והדוק. העבודה הצמודה מתאפיינת בנוכחות רציפה ומתן פתרונות מקצועיים בשטח, ובמתן הדרכה "בזמן אמת", תוך הפרייה הדדית מקצועית מתמשכת. הצוותים של אחים ברדריאן סיכמו את התרומה של ארנון גלר להצלחה באמירה המחמיאה שגולן היא ה "וייז" של החברה בנושאי צנרת המוביל אותה לסיום מוצלח של כל פרוייקט.

בין שאר הפרויקטים בהם מעורבת גולן, הרחבת הישוב ביתר עילית, הקמת הישוב אדם, פריצת דרך, פיתוח וסלילת כבישים ראשיים ברמת בית שמש, פיתוח מתחמי בניה גדולים ברמת בית שמש.
בכל הפרויקטים לעיל וברבים אחרים, הותקנה צנרת פקסגול מקוטר 63 מ"מ עד לקוטר 500 מ"מ, כולל השחלה בקידוחים אופקיים, שילוב בתוואים מאתגרים, סלעיים, מפותלים, בהפרשי גובה משמעותיים תוך התמודדות ועמידה במשטרי לחצים דינמיים.