"…מחוייבת לבנייה יוקרתית ולמבנים ארכיטקטוניים חדשניים הנישענים על טכנולוגייה מתקדמת בידיהם של מיטב בעלי המקצוע, לעשייה בסטנדרטים גבוהים ובשימוש בחומרי גלם איכותיים"

לזהר גפני מנכ"ל ובעלים שותף בחברת היזמות אורבניקה יש סימפטייה וזיכרונות ילדות המחברים אותו לגולן מוצרי פלסטיק. הסימפטייה להתישבות העובדת ובמיוחד לקיבוץ והזיכרונות מהתקופה בה עבד כנער בחברה לחומרי אינסטלציה בבעלות משפחתו אשר עסקה בייבוא והפצה של צנרת מתכת. לימים עבר זהר לנהל את החברה.

את הקריירה העצמאית שלו בענף הבנייה החל כקבלן ביצוע ושיפוצי מבנים בהיקפים נרחבים בינהם בתי ספר, גני ילדים וסניפי קו-אופ. אחד הפרוייקטים עליו גאוותו היא הקמת המרכז הלוגיסטי של UMI בשוהם. לעולם היזמות ניכנס זהר לפני כ 13- שנה, יחד עם שותפיו ומאז עוסק בבנייה רוויה בארץ ובחו"ל.

פעילות הנדל'ן של זהר בישראל מתרכזת רובה ככולה תחת חברת אורבניקה אשר זהר הינו בעלים משותף שלה. בין הפרוייקטים של אורבניקה ניתן למצוא את הפרוייקטים: "ראשון בנחלה", "לב מלבס" ו"כפר גנים" בפ"ת.

הקו המנחה את אורבניקה בכלל הפרוייקטים אותם היא יוזמת הם עקרונות האיכות והאמינות אשר באים לידי ביטוי הן בבחירת קבלני הביצוע והן בבחירת ספקים איכותיים.

ואיך גולן ניכנסת לתמונה, זהר שוב מפנה אותנו לחזון אורבניקה "…אורבניקה שמה דגש על לקוחותיה. כחברה הפועלת לטווח הארוך היא מקפידה לעשות הכל על מנת שדייריה יהיו מרוצים לאורך זמן משום כך היא קשובה לצרכיהם לפני, במהלך וגם לאחר סיום העבודה".

שיתוף הפעולה ההדוק עם גולן מוצרי פלסטיק בכל הקשור למערכות הצנרת מאפשר ל"אורבניקה" לשמור על המוניטין שלה, ערכי הליבה של "אורבניקה" מתמצתים היטב את האני מאמין של שתי החברות: אמינות, יושרה, איכות, אדיבות ויצירתיות. במקביל לפרוייקטים במרכז נושא זהר את עיניו גם לפריפריה וכבר החל בבדיקת מספר פרוייקטים בצפון הארץ ובדרומה.